Serial w TV

18.10 - 07:25
TVP Seriale
Odc. 23, s.2 (45 min.)
12+ Poza grą
18.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 141, s.11 (45 min.)
12+ Wypadek
18.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 142, s.11 (45 min.)
18.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 318, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
18.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 206, s.16 (45 min.)
18.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 269, s.21 (45 min.)
12+ Figiel
18.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 270, s.21 (43 min.)
12+ Iluzjonista
18.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 121, s.9 (45 min.)
18.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 271, s.21 (45 min.)
12+ Chwila nieuwagi
18.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 24, s.2 (45 min.)
18.10 - 23:35
TVP Seriale
Odc. 272, s.21 (45 min.)
12+ Zawód zaufania publicznego
19.10 - 07:20
TVP Seriale
Odc. 24, s.2 (45 min.)
19.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 143, s.11 (45 min.)
19.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 144, s.11 (45 min.)
12+ Poker
19.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 319, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
19.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 207, s.16 (45 min.)
19.10 - 13:30
TVP Seriale
Odc. 270, s.21 (43 min.)
12+ Iluzjonista
19.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 271, s.21 (45 min.)
12+ Chwila nieuwagi
19.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 122, s.10 (45 min.)
12+ Wybuch
19.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 272, s.21 (45 min.)
12+ Zawód zaufania publicznego
19.10 - 20:20
TVP Polonia
Odc. 49, s.4 (45 min.)
12+ Lot
19.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 25, s.2 (44 min.)
19.10 - 21:10
TVP Polonia
Odc. 50, s.4 (45 min.)
19.10 - 23:35
TVP Seriale
Odc. 273, s.21 (44 min.)
12+ Nieboszczyk na plebanii
20.10 - 07:25
TVP Seriale
Odc. 25, s.2 (44 min.)
20.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 145, s.11 (45 min.)
12+ Kurtka
20.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 146, s.11 (46 min.)
12+ Wesele
20.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 320, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
20.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 208, s.16 (45 min.)
12+ Porzeczki
20.10 - 12:35
TVP Polonia
Odc. 49, s.4 (45 min.)
12+ Lot
20.10 - 13:30
TVP Polonia
Odc. 50, s.4 (45 min.)
20.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 271, s.21 (45 min.)
12+ Chwila nieuwagi
20.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 272, s.21 (45 min.)
12+ Zawód zaufania publicznego
20.10 - 17:20
TVP HD
Odc. 36, s.3 (45 min.)
12+ Świadek
20.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 123, s.10 (44 min.)
12+ Napad
20.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 273, s.21 (44 min.)
12+ Nieboszczyk na plebanii
20.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 26, s.2 (44 min.)
12+ Łzy Ewy
20.10 - 21:25
TVP HD
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
20.10 - 23:35
TVP Seriale
Odc. 274, s.21 (45 min.)
12+ Koński raj
21.10 - 07:20
TVP Seriale
Odc. 26, s.2 (44 min.)
12+ Łzy Ewy
21.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 147, s.11 (45 min.)
21.10 - 09:55
TVP HD
Odc. 148, s.12 (45 min.)
21.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 321, s.25 (45 min.)
12+ Woda sodowa
21.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 209, s.16 (45 min.)
21.10 - 13:30
TVP Seriale
Odc. 272, s.21 (45 min.)
12+ Zawód zaufania publicznego
21.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 273, s.21 (44 min.)
12+ Nieboszczyk na plebanii
21.10 - 17:20
TVP HD
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
21.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 124, s.10 (45 min.)
21.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 274, s.21 (45 min.)
12+ Koński raj
21.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 27, s.2 (45 min.)
12+ Spowiedź
21.10 - 20:55
TVP 2
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
21.10 - 23:35
TVP Seriale
Odc. 275, s.21 (45 min.)
12+ Gniew
21.10 - 02:40
TVP Polonia
Odc. 49, s.4 (45 min.)
12+ Lot
21.10 - 03:30
TVP Polonia
Odc. 50, s.4 (45 min.)
22.10 - 07:25
TVP Seriale
Odc. 27, s.2 (45 min.)
12+ Spowiedź
22.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 149, s.12 (42 min.)
22.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 150, s.12 (40 min.)
22.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 322, s.25 (45 min.)
12+ Plan idealny
22.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 210, s.16 (44 min.)
12+ Reggae
22.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 273, s.21 (44 min.)
12+ Nieboszczyk na plebanii
22.10 - 14:35
TVP Seriale
Odc. 274, s.21 (45 min.)
12+ Koński raj
22.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 125, s.10 (45 min.)
22.10 - 19:35
TVP Seriale
Odc. 275, s.21 (45 min.)
12+ Gniew
22.10 - 20:35
TVP 1
Odc. 335, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
22.10 - 20:35
TVP Seriale
Odc. 28, s.2 (41 min.)
22.10 - 23:35
TVP Seriale
Odc. 276, s.21 (45 min.)
12+ Brat
23.10 - 11:20
TVP 1
Odc. 323, s.25 (45 min.)
12+ Ptaki
23.10 - 13:20
TVP Seriale
Odc. 269, s.21 (45 min.)
12+ Figiel
23.10 - 19:35
TVP Seriale
Odc. 333, s.26 (43 min.)
12+ Awans
23.10 - 20:35
TVP Seriale
Odc. 270, s.21 (43 min.)
12+ Iluzjonista
23.10 - 21:30
TVP Seriale
Odc. 271, s.21 (45 min.)
12+ Chwila nieuwagi
23.10 - 00:35
TVP Seriale
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
24.10 - 13:20
TVP Seriale
Odc. 271, s.21 (45 min.)
12+ Chwila nieuwagi
24.10 - 13:55
TVP HD
Odc. 37, s.3 (40 min.)
12+ Zlecenie
24.10 - 19:05
TVP HD
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
24.10 - 20:35
TVP Seriale
Odc. 272, s.21 (45 min.)
12+ Zawód zaufania publicznego
24.10 - 21:35
TVP Seriale
Odc. 273, s.21 (44 min.)
12+ Nieboszczyk na plebanii
25.10 - 07:25
TVP Seriale
Odc. 28, s.2 (41 min.)
25.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 151, s.12 (45 min.)
25.10 - 09:55
TVP HD
Odc. 152, s.12 (45 min.)
12+ Niania
25.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 324, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
25.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 211, s.16 (45 min.)
25.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 274, s.21 (45 min.)
12+ Koński raj
25.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 275, s.21 (45 min.)
12+ Gniew
25.10 - 18:25
TVP HD
Odc. 126, s.10 (45 min.)
25.10 - 19:35
TVP Seriale
Odc. 276, s.21 (45 min.)
12+ Brat
25.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 29, s.2 (41 min.)
12+ Egzamin
25.10 - 23:30
TVP Seriale
Odc. 277, s.21 (45 min.)
12+ Blondynka z Dubaju
26.10 - 07:25
TVP Seriale
Odc. 29, s.2 (41 min.)
12+ Egzamin
26.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 153, s.12 (45 min.)
26.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 154, s.12 (45 min.)
12+ Disco
26.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 325, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
26.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 212, s.16 (45 min.)
26.10 - 13:30
TVP Seriale
Odc. 275, s.21 (45 min.)
12+ Gniew
26.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 276, s.21 (45 min.)
12+ Brat
26.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 127, s.10 (43 min.)
26.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 277, s.21 (45 min.)
12+ Blondynka z Dubaju
26.10 - 20:20
TVP Polonia
Odc. 51, s.4 (45 min.)
12+ Talent
26.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 30, s.2 (44 min.)
26.10 - 21:10
TVP Polonia
Odc. 52, s.4 (45 min.)
26.10 - 23:30
TVP Seriale
Odc. 278, s.22 (45 min.)
12+ Guru
27.10 - 07:20
TVP Seriale
Odc. 30, s.2 (44 min.)
27.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 155, s.12 (45 min.)
12+ Żart
27.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 156, s.12 (42 min.)
12+ Suknia
27.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 326, s.25 (45 min.)
27.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 213, s.17 (46 min.)
27.10 - 12:35
TVP Polonia
Odc. 51, s.4 (45 min.)
12+ Talent
27.10 - 13:30
TVP Polonia
Odc. 52, s.4 (45 min.)
27.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 276, s.21 (45 min.)
12+ Brat
27.10 - 14:30
TVP Seriale
Odc. 277, s.21 (45 min.)
12+ Blondynka z Dubaju
27.10 - 17:25
TVP HD
Odc. 37, s.3 (40 min.)
12+ Zlecenie
27.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 128, s.10 (45 min.)
12+ Celebryta
27.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 278, s.22 (45 min.)
12+ Guru
27.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 31, s.3 (45 min.)
12+ Spa
27.10 - 21:25
TVP HD
Odc. 335, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
27.10 - 23:30
TVP Seriale
Odc. 279, s.22 (43 min.)
12+ Przesyłka
28.10 - 07:20
TVP Seriale
Odc. 31, s.3 (45 min.)
12+ Spa
28.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 157, s.12 (45 min.)
12+ Medalion
28.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 158, s.12 (45 min.)
12+ Demony
28.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 327, s.25 (42 min.)
12+ Ojciec Mateusz
28.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 214, s.17 (45 min.)
28.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 277, s.21 (45 min.)
12+ Blondynka z Dubaju
28.10 - 14:35
TVP Seriale
Odc. 278, s.22 (45 min.)
12+ Guru
28.10 - 17:20
TVP HD
Odc. 335, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
28.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 129, s.10 (41 min.)
28.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 279, s.22 (43 min.)
12+ Przesyłka
28.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 32, s.3 (45 min.)
12+ Pamięć
28.10 - 23:30
TVP Seriale
Odc. 280, s.22 (43 min.)
12+ Lepsza przyszłość
28.10 - 02:40
TVP Polonia
Odc. 51, s.4 (45 min.)
12+ Talent
28.10 - 03:25
TVP Polonia
Odc. 52, s.4 (45 min.)
29.10 - 07:30
TVP Seriale
Odc. 32, s.3 (45 min.)
12+ Pamięć
29.10 - 08:55
TVP HD
Odc. 159, s.12
29.10 - 09:50
TVP HD
Odc. 160, s.12 (45 min.)
12+ Jama
29.10 - 10:35
TVP 1
Odc. 328, s.25 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
29.10 - 12:25
TVP HD
Odc. 215, s.17 (12 min.)
29.10 - 13:35
TVP Seriale
Odc. 278, s.22 (45 min.)
12+ Guru
29.10 - 14:35
TVP Seriale
Odc. 279, s.22 (43 min.)
12+ Przesyłka
29.10 - 18:20
TVP HD
Odc. 130, s.10 (41 min.)
29.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 280, s.22 (43 min.)
12+ Lepsza przyszłość
29.10 - 20:30
TVP Seriale
Odc. 33, s.3 (44 min.)
29.10 - 20:35
TVP 1
Odc. 336, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
29.10 - 23:30
TVP Seriale
Odc. 281, s.22 (44 min.)
12+ Piąta taryfa
30.10 - 11:25
TVP 1
Odc. 329, s.25 (45 min.)
12+ Niespodzianka
30.10 - 13:15
TVP Seriale
Odc. 274, s.21 (45 min.)
12+ Koński raj
30.10 - 19:30
TVP Seriale
Odc. 334, s.26 (41 min.)
12+ Niewinna
30.10 - 20:25
TVP Seriale
Odc. 275, s.21 (45 min.)
12+ Gniew
30.10 - 21:25
TVP Seriale
Odc. 276, s.21 (45 min.)
12+ Brat
30.10 - 00:25
TVP Seriale
Odc. 335, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
31.10 - 13:55
TVP HD
Odc. 38, s.3 (42 min.)
31.10 - 19:05
TVP HD
Odc. 335, s.26 (45 min.)
12+ Ojciec Mateusz
31.10 - 20:40
TVP Seriale
Odc. 277, s.21 (45 min.)
12+ Blondynka z Dubaju
31.10 - 21:35
TVP Seriale
Odc. 278, s.22 (45 min.)
12+ Guru