Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 4141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ojciec Mateusz": Serial o przygodach księdza z Sandomierza ogląda ponad 1,5 mln widzów

W jesiennej ramówce TVP nie zabrakło miejsca dla uwielbianego przez Polaków "Ojca Mateusza". Nowe odcinki emitowane są w każdy piątkowy wieczór. Z raportu "Wirtualnych mediów" wynika, że serial ogląda średnio 1,65 mln widzów.

Nowe odcinki "Ojca Mateusza" są emitowane na TVP1 w każdy piątek o godz. 20.35. To już 28. sezon przygód księdza z Sandomierza, a Polacy nadal uwielbiają je oglądać. Jak podaje serwis "Wirtualne media", w okresie od 9 do 23 września serial oglądało średnio 1,65 mln widzów.

Najwięcej widzów zgromadził odcinek z 16 września - oglądało go 1,72 mln widzów.

"Wirtualne media" informują, że oglądalność 28. sezonu jest porównywalna do tej sprzed roku. Wówczas "Ojca Mateusza" oglądało średnio 1,68 mln widzów.

"Ojciec Mateusz": Wielki hit TVP

Od pierwszego odcinka, który wyemitowano na antenie TVP1 11 listopada 2011 roku, serial "Ojciec Mateusz" cieszył się ogromną popularnością. Widzowie pokochali księdza rozwiązującego kolejne kryminalne zagadki w zaułkach pięknego Sandomierza oraz społeczność, której życie toczy się wokół plebanii i posterunku policji, a każda z postaci ma swój wyrazisty charakter. 

Reklama

Z serialem na stałe związana jest grupa aktorów, która również zaskarbiła sobie sympatię widowni: Artur Żmijewski niezrównany jako ksiądz Mateusz, Kinga Preis w roli gospodyni plebanii Natalii, Piotr Polk jako inspektor Orest Możejko czy Rafał Cieszyński, który się wciela w postać sierżanta Gibalskiego.

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Kiedy miłość nie zna granic [recenzja]

"Na Wspólnej": Odcinek 3506. Joanna ma nowego adoratora?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2679. Miała romans z jego synem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy