Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Konflikt Selima i Bajazyda narasta, a sułtan traci cierpliwość

W nowych odcinkach "Wspaniałego stulecia" konflikt Selima i Bajazyda będzie coraz bardziej narastać. Sułtan Sulejman ukaże synów, jednak później stanie po stronie Selima. Co zatem stanie się ze zbuntowanym Bajazydem? Jakich jeszcze zwrotów akcji możemy spodziewać się w odcinku 301,302 oraz 303 "Wspaniałego stulecia"?

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który początkowo był emitowany w Telewizji Polskiej w 2014 roku. Zyskał bardzo dużo fanów, dlatego powrócił ponownie do telewizji w 2022 roku. "Wspaniałe stulecie" przedstawia czasy panowania Sułtana Sulejmana Wspaniałego.

Głównym wątkiem "Wspaniałego stulecia" jest miłość między sułtanem Sulejmanem, a piękną niewolnicą Roksolaną. Z czasem kobieta staje się sułtanką i rodzi Sulejmanowi synów oraz córkę. Niestety w odcinku 298. "Wspaniałego stulecia" Hürrem umiera, jednak w dalszym ciągu śledzimy losy innych bohaterów. Co zatem wydarzy się w odcinku 301,302 i 303 tego tureckiego serialu?

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odcinek 301. - streszczenie

W odcinku 301. "Wspaniałego stulecia" Selim opowie sułtanowi Sulejmanowi o zniewadze Bajazyda, a dodatkowo zaszantażuje Rüstema, który będzie musiał stanąć po jego stronie. W nowym odcinku "Wspaniałego stulecia" Sulejman po wieściach od Selima ukaże synów: wyśle Selima do Konyi, a Bajazyda do Amasyi. Bajazyd zacznie zbierać wojsko przeciw bratu. 

W odcinku 301. "Wspaniałego stulecia" Selim wtrąci do lochu Fahriye, ponieważ oskarży ją o kradzież pierścienia Hürrem. Tak naprawdę kobieta odnajdzie pierścień w szkatułce Nurbanu. 

"Wspaniałe stulecie" odcinek 302. - streszczenie

W odcinku 302. "Wspaniałego stulecia" Mihrimah okłamie sułtana, aby nie wydać Bajazyda. Kobieta przysięgnie ojcu, że jej brat nie zbiera wojska przeciwko Selimowi. Czy Sulejman uwierzy córce? W nowym odcinku "Wspaniałego stulecia" Bajazyd będzie chciał zyskać przychylność gubernatorów, którzy stali po stronie Mustafy.

Kolejnym wątkiem odcinka 302. "Wspaniałego stulecia" będzie nieudany atak Fahriye na Nurbanu. Kobieta zostanie zasztyletowana przez sułtankę. Z kolei sułtan Sulejman ponownie zacznie opłakiwać śmierć Hürrem, z którą trudno mu się pogodzić. 

"Wspaniałe stulecie" odcinek 303. - streszczenie

W odcinku 303. serialu "Wspaniałe stulecie" Sulejman po opinii Ebussuuda efendiego postanowi wydać rozkaz o zgładzeniu Bajazyda. Ten z kolei zostanie poparty przez gubernatorów przychylnych swego czasu Mustafie. Co na to Sulejman?

W odcinku 303. "Wspaniałego stulecia" Sulejman nakaże gubernatorom wsparcie nie Bajazyda, a Selima. Dodatkowo wyśle do Selima Mehmeta Sokollu. Czy Bajazyd zostanie stracony w odcinku 303. "Wspaniałego stulecia"?

"Wspaniałe stulecie" odcinek 301, 302 i 303 - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 301. "Wspaniałego stulecia" będzie transmitowany 20 maja 2023 roku, czyli w sobotę na antenie TVP Kobieta o godzinie 11:00 oraz o 19.30.Kolejny, 302. odcinek "Wspaniałego stulecia" pojawi się dzień później, czyli 21 maja 2023 roku w niedzielę na analogicznym kanale i o tych samych godzinach.

Odcinek 303. "Wspaniałego stulecia" będzie można obejrzeć w poniedziałek 22 maja 2023 roku również w TVP Kobieta o godzinie 11:00 oraz o 19:30. Wszystkie epizody "Wspaniałego stulecia" dostępne są na platformie streamingowej TVP VOD. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

Filip Łobodziński: W latach 70. był ulubieńcem dziewcząt. "To mnie przerastało"

"Na dobre i na złe": Odcinek 885. Radwan musi się zapożyczyć! Zdoła uratować syna?

Kasia Adamik: Serial w Tajlandii, nowy film w Polsce. "To dla mnie duże przeżycie"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy