Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Skandal na pogrzebie Hürrem! Nurbanu kradnie pierścień zmarłej sułtanki

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial cieszący się ogromną popularnością na całym świecie. Widzowie w Polsce docenili produkcję za niesamowitą kreację, piękną scenerię oraz niesamowite zwroty akcji. W kolejnych odcinkach serialu odbędzie się uroczyste pożegnanie zmarłej Hürrem. Dojdzie do skandalu, który wywoła Nurbanu. Służąca skradnie z palca zmarłej sułtanki drogocenny pierścień! Co wydarzy się jeszcze? Prezentujemy streszczenia odcinków 299 i 300 serialu "Wspaniałe stulecie".

"Wspaniałe stulecie" to serial tureckiej produkcji, który opowiada o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego. Historia rządów władcy, dzięki któremu Imperium Osmańskie wzbiło się na wyżyny swojej świetności, przyciąga przed telewizory ogromną liczbę odbiorców. To opowieść, która toczy się wśród wspaniałej scenografii, ukazując przy tym dworskie intrygi i romanse.

"Wspaniałe stulecie": odcinek 299 – streszczenie. Nurbanu kradnie pierścień zmarłej Hürrem

Podczas pogrzebu Hürrem (Meryem Uzerli) dojdzie do skandalu. Służąca Nurbanu (Merve Boluğur) kradnie z palca zmarłej sułtanki pierścień podarowany jej przed laty przez Sulejmana Wspaniałego (Halit Ergenç).

Reklama

Trwa śledztwo. Sümbül (Selim Bayraktar) i Fahriye (Gülcan Arslan) domyślają się, kto stoi za kradzieżą drogocennego klejnotu. W ofiarowanych przez Hürrem skrzyniach książęta znajdują zbroje i listy od matki.

"Wspaniałe stulecie": odcinek 300 – streszczenie. Rozpacz Sulejmana po śmierci Hürrem

Śmierć Hürrem sprawiła, że Sulejman zamyka się w sobie. Ponadto zakazuje rozmów w pałacu, używania złota, srebra i kosztowności.

Mihrimah (Pelin Karahan) postanawia przeprowadzić się do seraju, ale Bajazyd (Aras Bulut İynemli) ją powstrzymuje. Jastrząb (Tuğrul Bey) ostrzega Bajazyda przed Rüstemem (Ozan Güven).

Nurbanu udaje się do wróżbitki, która przepowiada jej, że dynastia Osmanów przetrwa dzięki wenecjance. Radość sułtanki jest krótka, przypomina sobie, że nie tylko ona, ale również Defne (Yasemin Allen) pochodzi z Wenecji.

"Wspaniałe stulecie": odc. 299 i 300. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinki 299 i 300 serialu "Wspaniałe stulecie" zostaną wyemitowane kolejno 18 maja (czwartek) i 19 maja (piątek) 2023 roku o godz. 11:00 na kanale TVP Kobieta. W tych dniach, również na kanale TVP Kobieta, widzowie będą mogli obejrzeć powtórki odcinków, które zostaną wyemitowane o godz. 19:30.

Serial "Wspaniałe stulecie" można śledzić również na TVP 1. Na tym kanale produkcja jest emitowana z pewnym opóźnieniem i premiery odcinków 299 i 300 odbędą się dopiero kilka tygodni później. Dokładną datę emisji można śledzić TUTAJ.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Na Wspólnej": Odcinek 3627. Weronika rozstanie się z Janem? Trudna decyzja Roztockiej!

"Zakazany owoc" odc. 213 i 214: Czy Nadir zmieni swoją decyzję? Co z wyjazdem Sahiki?

"M jak miłość": Odcinek 1736. Oświadczy mu się w finale sezonu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | streszczenia odcinków | TVP kobieta | TVP 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama