Reklama

Maisie Williams o traumatycznym dzieciństwie. Matka zostawiła rodzinę

Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark z "Gry o tron" zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. Matka zostawiła jej rodzinę, gdy miała zaledwie 4 miesiące. Od tamtej pory Maisie Williams i jej trójka rodzeństwa była tylko pod opieką ojca.

Maisie Williams to aktorka, która zyskała ogromną popularność za sprawą roli Aryi Stark w serialu HBO "Gra o Tron". Prace nad serialem rozpoczęły się, gdy miała zaledwie 12 lat i Williams nigdy nie ukrywała, że odbiło się to negatywnie na jej zdrowiu psychicznym. W wywiadach mówiła, że zmagała się ze stanami lękowymi i nawracającymi myślami samobójczymi.

Maisie Williams: Matką ją opuściła, gdy miała zaledwie 4 miesiące

Maisie Williams w podcaście Stevena Bartletta "The Diary Of A CEO" wyznała, że gdy miała zaledwie 4 miesiące, jej matka opuściła rodzinę. Od tamtej pory aktorka, razem z trójką rodzeństwa była wychowywana przez ojca, który nie stanął na wysokości zadania.

Reklama

W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której 8-letnia Maisie Williams odbyła rozmowę z nauczycielką, wyraźnie zaniepokojoną stanem dziewczynki. Zapytała, czy wszystko jest u niej w porządku.

Aktorka wspomniała, że traumatyczne doświadczenia miały ogromny wpływ na jej życie i pracę. Dodała, że obecnie radzi sobie o wiele lepiej, dzięki terapii i medytacji. 

Zobacz też:

Jennifer Lawrence i jej szalone życie miłosne. Nie oparła się jej nawet "bestia z Hollywood"?

Hayden Panettiere opowiedziała o "najbardziej bolesnym" momencie życia

Kidman rzuciła Cruise'a przez scjentologię? Nowe fakty wychodzą na jaw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy