Reklama

Hayden Panettiere opowiedziała o "najbardziej bolesnym" momencie życia

Hollywoodzka aktorka Hayden Pannettierre po raz pierwszy opowiedziała publicznie o bolesnym doświadczeniu, jakim było zrzeczenie się opieki nad córką Kayą i odesłanie jej do ojca, Władimira Kliczki. Podczas wizyty w talk-show "Red Table Talk" 33-latka nazwała tą decyzję "najbardziej bolesną" w jej życiu.

Aktorka podkreśliła, że najgorszą rzeczą w zrzeczeniu się opieki nad córką, była forma całej procedury, w wyniku której Władimir Kliczko stał się jedynym opiekunem dziecka. "Sposób, w jaki to zostało przeprowadzone, był bardzo rozczarowujący" - przyznała Hayden Pannettiere.

"Zamierzałam pracować nad sobą, chciałam być lepszą [osobą], a kiedy w końcu stanę na nogi, wszystko miało zmienić się na lepsze i miałam spędzać z nią czas - ale tak się nie stało" - wyznała gorzko aktorka.

Reklama

Hayden Panettiere: Byłam na szczycie i wszystko zaprzepaściłam

"Byłam na szczycie świata i wszystko zaprzepaściłam. Myślałam, że sięgnęłam dna, ale okazało się, że czeka tam na mnie kolejna pułapka" - wyznała w lipcu Hayden Panettiere w rozmowie z magazynem "People". Aktorka i wokalistka przez długie lata walczyła z uzależnieniami oraz z wyniszczającą depresją poporodową. "Droga do trzeźwości i szczęścia nie była łatwa, a w jej trakcie pojawiło się wiele wzlotów i upadków. Ale nie żałuję nawet najbardziej okropnych rzeczy, jakie mi się przytrafiły. Czuję się niesamowicie spełniona. Czuję, że otrzymałam drugą szansę" - mówiła dalej aktorka. 

Panettiere, która rolami w operach mydlanych zdobyła sławę już jako 10-latka, wspomina, że po raz pierwszy z "pigułkami szczęścia" zetknęła się w wieku 15 lat. Przed jedną z premier zaproponował je jej ktoś z ekipy. "Nie miałam pojęcia, jakie drzwi otwierały przed mną te pigułki, jeśli chodzi o moje dalsze uzależnienie". Póki sława aktorki rosła, Hayden miała poczucie, że panuje nad pitym od czasu do czasu alkoholem i przyjmowanym opioidami. Potem sytuacja wymknęła się spod kontroli. Aktorka przyznaje, że nie mogła żyć bez narkotyków i alkoholu. Do tego wszystkiego, po urodzeniu córki Kai pojawiła się depresja poporodowa. Panettiere, która w ciąży powstrzymywała się od picia, po narodzinach córki ze zdwojoną siłą ponownie wpadła w nałóg. Alkoholizm wpłynął na rozpad jej związku z Kliczką.

Hayden Panetierre: Pokonać własne demony

W najgorszym momencie uzależnienia Panettiere nie mogła już funkcjonować bez alkoholu. Po skasowaniu serialu "Nashville" zdecydowała się na rozstanie z córką, którą odesłała do ojca. Gdy w końcu trafiła do szpitala z powodu żółtaczki, lekarze nie kryli, że jest źle. "Powiedzieli mi, że moja wątroba niedługo nie wytrzyma. Nie byłam już 20-latką, która z łatwością mogłaby odbić się od dna" - wspominała. Kolejne osiem miesięcy spędziła na odwyku. Jak sama twierdzi, udało jej się tam pokonać swoje demony i uzależnienia. Teraz aktorka przyznaje, że odnalazła spokój, którego szukała od dawna i jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe. 

Niedługo zobaczymy ją w filmie "Krzyk 6". Powtórzy w nim rolę, w którą wcieliła się w czwartej części tej popularnej serii. Pomogła w tym decyzja o terapii, której poddała się kilka miesięcy temu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy