Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Feride ujawnia kłamstwa Yildiz i Asumana, a Halitican niszczy dzieło sztuki

W serialu "Zakazany owoc" będą trwały poszukiwania naszyjnika. Yildiz zacznie kłamać, jednak szybko zostanie zdemaskowana. Z kolei Halitican pomaluje obraz, który Yildiz chciała sprzedać. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 312. i odcinku 313.? Sprawdź streszczanie.

"Zakazany owoc" to turecki serial emitowany na antenie TVP2. Jego akcja rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie poznajemy dwie siostry - Yildiz i Zeynep. Jakie są główne bohaterki "Zakazanego owocu"?

Zeynep i Yildiz są młode i piękne, jednak różnią się charakterami. Marzeniem Zeynep jest odnalezienie wielkiej miłości, cechuje ją uczciwość. Z kolei Yildiz pragnie dostatniego życia u boku księcia z bajki. 

Pewnego dnia Yildiz dostaje życiową szansę, pracując jako kelnerka u bogatej i wpływowej Ender. Kobieta prosi ją o uwiedzenie jej męża o reputacji kobieciarza, aby mieć dowód zdrady. Ender chce wygrać majątek na sprawie rozwodowej. 

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 312. - streszczenie

W odcinku 312. "Zakazanego owocu" Sahika poprosi Kayę, aby pomógł jej w walce z Hasanem i Ender. Czy brat pomoże siostrze w potrzebie?

W nowym odcinku Ender zacznie denerwować się już na samą myśl o spotkaniu z Kayą. Poszukiwania naszyjnika będą w toku, jednak nie przyniosą rezultatu

W odcinku 312. Yildiz postanowi oskarżyć kogoś o kradzież. Niestety kobieta i Asuman będą mieli pecha, podobnie jak w trakcie licytacji w 311. odcinku. Ich kłamstwa zostaną ujawnione przy Cagatayu przez Feride

"Zakazany owoc" odcinek 313. - streszczenie

W odcinku 313. "Zakazanego owocu" Sahika oświadczy Hasanowi, że Kaya zacznie zajmować się jej sprawami. Z kolei Caner i Zehra zostaną aresztowani. 

W nowym odcinku Yildiz zacznie prosić Ender, aby pomogła jej w sprzedaży obrazu. Niestety w trakcie jej próśb dojdzie do zniszczenia dzieła sztuki. Mały Halitican zacznie malować palcami po obrazie

"Zakazany owoc" odcinek 312. i odcinek 313. - gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" można oglądać w TVP2 od poniedziałku do piątku. Kiedy zatem zostaną wyemitowane nowe odcinki? 

Odcinek 312. zostanie wyemitowany 28 września w czwartek, o godzinie 17:15. Z kolei odcinek 313. pojawi się w telewizji dzień później, czyli 29 września w piątek, o analogicznej godzinie.

Wszystkie epizody tego tureckiego serialu można nadrobić na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek "Zakazanego owocu" trwa 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"M jak miłość": Odcinek 1748. Szczere wyznanie Kamy: spowodowała wypadek! Jej siostra została ranna

Rachel Ward: W latach 80. była gwiazdą. Jak potoczyły się losy pięknej aktorki?

"Dewajtis": Nowy serial kostiumowy TVP. Jaką miał oglądalność?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy