Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1262
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Odc. 310-311. Asuman gubi cenny naszyjnik Yildiz. Feride postanawia to wykorzystać

„Zakazany owoc” to cieszący się dużą popularnością serial turecki, który opowiada o losach Yildiz i Zeynep. W kolejnych odcinkach Yildiz będzie musiała zmierzyć się z problemem. Jej matka gubi cenny naszyjnik, który podarowała jej teściowa. Poznaje ona prawdę i postanawia skorzystać z okazji, by dopiec znienawidzonej synowej. Tymczasem Ender i Hasan Ali zostają sfotografowani na wspólnej kolacji. Co jeszcze się wydarzy? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 310 i 311 serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial, opowiadający o dwóch siostrach — Yildiz i Zeynep. Obie marzą o pięknej przyszłości, przy czym każda z nich inaczej ją sobie wyobraża. Zeynep chciałaby mieć dobrą pracę i żyć spokojnie u boku ukochanego człowieka. Yildiz tymczasem marzy o luksusie i chciałaby wyjść za mąż za bogatego mężczyznę. Nieoczekiwanie na drodze Yildiz pojawia się szansa, by zrealizowała swoje plany. Czy podejmie to wyzwanie? W kolejnych odcinkach widzowie mogą się dowiedzieć, jak potoczyły się losy sióstr i innych bohaterów. "Zakazany owoc" obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji i jest pełen wyrazistych postaci, dzięki czemu przyciąga przed ekrany mnóstwo fanów. Co wydarzy się w kolejnych epizodach? Oto streszczenie i opis odcinka 310 i 311 serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 310. Streszczenie: Asuman gubi cenny naszyjnik. Czy Yildiz go odzyska?

Po powrocie Asuman do domu Yildiz zauważa, że jej mama nie ma na sobie naszyjnika. Był to prezent ślubny od teściowej dla Yildiz, który jej mama wzięła bez pytania. Asuman natychmiast dzwoni do restauracji, w której była, jednak dowiaduje się, że nikt nie zgłosił znalezienia naszyjnika. Kobiety zastanawiają się nad rozwiązaniem problemu.

Tymczasem Cagatay nadal chce sprzedać swoją firmę. Hasan Ali wpada więc na pomysł jej kupna dzięki podstawionym ludziom. Do Feride dzwoni zaś znajomy jubiler. Okazuje się, że ktoś znalazł i próbował sprzedać zgubiony przez Asuman naszyjnik. Feride prosi znajomego, by zatrzymał go przez jakiś czas. Planuje dopiec Yildiz. Wspomina o ozdobie podczas wieczornego posiłku, wyjaśniając, że odebrała od złotnika Ziyi nietypowy telefon. Yildiz jednak zarzeka się, że podarowany jej przez teściową naszyjnik spoczywa bezpiecznie w sejfie na górze.

Z kolei Ender i Hasan Ali wybierają się na kolację, na której przekupiony kelner robi im zdjęcia. Sahika zaś ratuje z opresji Omera, który zostaje napadnięty w klubie, do którego wybrał się z Zehrą. Następnego dnia Yildiz wpada na pomysł, by pojechać do złotnika i odebrać naszyjnik, powołując się na swoje związki rodzinne z Feride. Na miejscu jednak mężczyzna oznajmia, że jeszcze dwie inne osoby twierdzą, że naszyjnik jest ich własnością. Proponuje więc, by kobiety go odkupiły, podając wysoką cenę.

"Zakazany owoc" odc. 311. Streszczenie: Yildiz prosi Zehrę o pożyczkę. Czy odkupi zgubiony naszyjnik?

Yildiz musi zdobyć pieniądze na wykupienie naszyjnika - prosi więc Zehrę o pożyczkę. Podczas licytacji kobieta i jej matka mają jednak pecha. Tymczasem Hasan Ali stara się uzyskać przebaczenie Cagataya. Stara się jednak na próżno. Na szczęście z opresji ratuje go Ender.

"Zakazany owoc" odcinki 310-311. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Odcinek 310 serialu widzowie będą mogli obejrzeć we wtorek 26 września 2023 roku o godzinie 17:15. Następnego dnia o tej samej porze wyemitowany zostanie odcinek 311 tureckiej produkcji.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

Śmierć w "Na Wspólnej". Aktorka zamieściła poruszający wpis 

"Ptaki ciernistych krzewów": Była gwiazdą serialu. Na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania 

"M jak miłość": Roznerski wspomina pracę na planie, a Sienkiewicz komentuje. Fani zachwyceni! 

Zobacz też: 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy