Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Odc. 309. Czy Yildiz wybaczy kolejną zdradę?

"Zakazany owoc" to turecki serial, od którego nie można się oderwać. Wypełniony zwrotami akcji, intrygami oraz przejmującymi wątkami, szybko stał się ulubieńcem publiczności. W najnowszym odcinku będziemy świadkami kolejnego kryzysu w związku Yildiz i Cagataya. Czy ty razem parze uda się odbudować zaufanie?

"Zakazany owoc" to turecka produkcja, która opowiada o Yildiz, ubogiej dziewczynie, marzącej o życiu wyższych sfer. Kiedy poznaje Ender, wydaje jej się, że wreszcie ma szansę na zrealizowanie swoich fantazji. Kobieta proponuje Yildiz nie tylko ofertę pracy, ale także udział w intrydze. Młoda dziewczyna ma uwieść męża Ender, aby mieć dowód, że ten ją zdradza. Prosta intryga jest jedynie wstępem do ryzykownej gry, którą Yildiz podejmie.

"Zakazany owoc" odc. 309 - streszczenie

Związek Yildiz i Cagataya przechodzi kolejny kryzys, kiedy kobieta zaczyna znowu podejrzewać go o romans. Robi wielką awanturę i próbuje wyciągnąć z mężczyzny prawdę.

Reklama

Sahika czuje się zaniedbana i potrzebuje więcej uwagi. Sądzi, że jeśli wzbudzi w Hasanie Alim zazdrość, uda jej się ją zdobyć. Igra z uczuciami mężczyzny. Do gry wkracza również Ender. Jakie są jej zamiary?

Asuman gubi cenną kolię, a Cansu stara się uwieść Omera.

"Zakazany owoc" odc. 309-310 - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 309 będziemy mieli szansę obejrzeć już w poniedziałek 25 września o godzinie 17:15

"Zakazany owoc" emitowany jest na antenie TVP 2 od poniedziałku do piątku. Wszystkie wyświetlone do tej pory odcinki można również zobaczyć na platformie streamingowej TVP VOD.

Zobacz także:

Pilne wieści z "Pytania na śniadanie". Ekspert "Dzień Dobry TVN" przechodzi do konkurencji. Cichopek załatwiła mu fuchę?

Jerzy Połomski ukrywał to przez lata. Wielka tajemnica ujrzała światło dzienne dopiero po jego śmierci

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prokop musiał zbierać się z podłogi

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy