Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1262
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Cagatay chce odejść z firmy. Hasan Ali symuluje zawał

„Zakazany owoc” to turecka produkcja, opowiadająca o losach dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep. Kolejne odcinki serialu zawsze przynoszą mnóstwo emocji. Są pełne skomplikowanych intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W najnowszych odcinkach Hasan Ali i Sahika postanawiają się rozwieźć, a wieści rozchodzą się po rodzinie. Cagatay odkrywa sekret ojca i decyduje się odejść z firmy. Do czego posunie się Hasan Ali, aby go zatrzymać? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 307 oraz 308 serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial, opowiadający o życiu dwóch sióstr mieszkających w ubogiej dzielnicy Stambułu. Zeynep marzy o dobrej pracy i spokojnym życiu u boku ukochanego człowieka, podczas gdy marzeniem Yildiz jest wyjście za mąż za bogatego mężczyznę i życie w luksusie. Nieoczekiwanie na drodze Yildiz pojawia się szansa na realizację planów. W rzeczywistości jednak życie bogaczy nie jest tak wolne od problemów, jak jej się wydawało. Jak potoczą się losy sióstr? W Polsce serial cieszy się dużym zainteresowaniem i zyskał grono wiernych fanów. Interesujące zwroty akcji, wyraziste charaktery i piękne widoki sprawiają, że fani z zapartym tchem śledzą kolejne epizody. Oto streszczenie i opis odcinka 307 i 308 serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 307. Streszczenie: Plany rozwodowe Sahiki i Hasana Alego

Rozchodzą się wieści o rozwodzie Hasana i Sahiki. Kobieta była zmuszona podpisać dokumenty, gdy jej mąż dowiedział się, iż próbowała go otruć. Miał na to również niezbite dowody. Sahika znajduje schronienie u Ender. Nie zamierza jednak tak łatwo dać za wygraną i za wszelką cenę stara się założyć podsłuch w nowej rezydencji Hasana Alego. Tymczasem Cagatay ze zdumieniem odkrywa, że to ojciec zapobiegł zawarciu przez niego intratnego kontraktu. Jest tym poruszony. Z kolei Feride wybiera się na grób córki.

"Zakazany owoc" odc. 308. Streszczenie: Cagatay chce odejść z firmy. Czy Hasan Ali go zatrzyma?

Gdy wychodzi na jaw, że to przez interwencję ojca Cagatay nie zawarł intratnego kontraktu, obrażony młody mężczyzna postanawia odejść z firmy. Hasan Ali symuluje zawał, by wzbudzić współczucie syna — ma nadzieję, że po takim wydarzeniu Cagatay mu wybaczy. Tymczasem Sahika wyciąga Emira i Canera do nocnego klubu. Feride, matka Cagataya, namawia zaś Yidiz do wynajęcia angielskiej niani.

"Zakazany owoc" odcinek 307 i 308. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Zakazany owoc" to popularny serial turecki, emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Odcinek 307 zostanie wyemitowany w czwartek 21 września 2023 roku o godzinie 17:15. Odcinek 308 serialu "Zakazany owoc" widzowie będą zaś mogli obejrzeć kolejnego dnia — w piątek 22 września 2023 roku o godzinie 17:15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

"Peaky Blinders": Twórcy serialu zapowiadają więcej. "Historia jeszcze się nie skończyła" 

"Dewajtis": Gwiazdą nowego serialu TVP jest odtwórca roli... młodego Kargula 

"Zbuntowany anioł": W serialu grała Andreę. Dziś ma 58 lat i wciąż zachwyca urodą 

Zobacz też: 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy