Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Marysia w końcu spotka się z Kacprem. Czy odzyska miłość?

Wydarzenia w "Pierwszej miłości" nabierają tempa. W odcinkach 3791-3795 wciąż rozgrywa się walka o względy Kacpra. Miłość pomiędzy Anielą a Sylwestrem kwitnie, a Biały wikła się w poważne problemy z ABW. Przeczytaj streszczenie odcinków i bądź na bieżąco z fabułą serialu!

"Pierwsza miłość" jest jednym z najpopularniejszych, polskich seriali obyczajowych. Liczbą widzów konkuruje z “Klanem". Obecnie emitowany jest już 48. sezon serialu, a oszałamiająca liczba odcinków, która już niedługo osiągnie 4 tysiące, wcale nie zniechęca do jego oglądania. Tysiące widzów śledzi losy Marysi i Pawła, których historia miłości była początkiem fabularnym serialu. Obecnie z tym samym zaangażowaniem ogląda również dalsze losy ich przyjaciół i rodziny we Wrocławiu oraz Wadlewie. Co wydarzy się w "Pierwszej miłości" w odcinkach 3791-3795? Streszczenie najciekawszych wątków znajdziesz poniżej.  

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3791 - streszczenie

W odcinku 3791 "Pierwszej miłości" rozwiąże się sprawa kłusownika. Kulas i Aniela poznają jego tożsamość, jednak spotkanie z policją nie przebiega tak, jak zaplanowali. Jeszcze nie wiadomo, czy Anieli uda się uratować Kulasa przed aresztem.  

Streszczenie odcinka 3791 zdradza także, co dzieje się między Borysem a Julitą. Chłopak zaprasza ją na randkę, co nie podoba się Filipowi. Czyżby Filip był zazdrosny o byłą dziewczynę? Kiedy Filip zagaduje Julitę o niespodziewanym zaproszeniu od Borysa, między nimi dochodzi do kłótni.  

Przeczytaj także: "Barwy szczęścia": Odcinek 2986. Ślubu nie będzie? Jego była narzeczona zacznie mącić

Są i dobre wieści! Stan Jerzego się poprawia, a Arek i Marta już planują zabrać go do domu. Jednak ojciec Marty upiera się, że chce wrócić do swojego dawnego mieszkania. Co postanowi Marta? 

"Pierwsza miłość" odcinek 3792 - streszczenie

W odcinku 3792 "Pierwszej miłości" Barbara sprowadza niezależnego specjalistę, który ma zbadać stan zdrowia Kacpra. Czy sfałszowane dokumenty Wenerskiego okażą się nieprzydatne?  

Streszczenie zdradzi także dalsze losy Kulasa. Sprawą kłusownika w Wadlewie zainteresowała się telewizja. Sylwester chwali podczas wywiadu zaangażowanie Anieli w śledztwie. Po tym para trafia do łóżka. Gdy są razem, puka do drzwi osoba, która wywróci ich losy do góry nogami.  

Marta nie może pogodzić się z decyzją ojca. Arek stara się załagodzić sytuację i dopytuje Jerzego o nierozwiązane sprawy kryminalne. Co dokładnie pamięta ojciec Marysi? 

"Pierwsza miłość" odcinek 3793 - streszczenie

Streszczenie odcinka 3793 "Pierwszej miłości" zdradza wiele ciekawych wątków. Co z Kacprem? Chłopak dalej nic nie pamięta, a konflikt Marysi z Basią i babcią Kacpra wciąż się zaostrza.  

A co u Białego? Chłopak razem z Anią dowiadują się o śmierci skrzypaczki. W tym samym czasie do ich drzwi puka ABW, a sprawa staje się coraz poważniejsza. Czy Biały wpadł w poważne kłopoty? 

Przeczytaj także: "M jak miłość": Odcinek 1795. Odnajdzie sprawcę wypadku i wymierzy sprawiedliwość

Niemniej ciekawie jest u Maurycego, który się przeziębił. Opiekę nad nim chce sprawować Halinka, ponieważ nie wierzy, że Lucynka dobrze się nim zajmie. Kobieta jest już o krok od zdemaskowania kłamstwa Maurycego i Lucynki, którzy dalej podtrzymują historię zakochanej pary.  

"Pierwsza miłość" odcinek 3794 - streszczenie

Streszczenie odcinka 3794 "Pierwszej miłości" zaczyna się od niemałego zaskoczenia. Tajemnicza klientka Białego - skrzypaczka Kamila prosi go o pomoc, ponieważ jest przekonana, że grozi jej niebezpieczeństwo. Kamil z Anią próbują dowiedzieć się, kto i dlaczego ściga Kamilę.  

Tymczasem Marysi udaje się przekonać babcię Kacpra, aby pozwoliła jej zobaczyć się z ukochanym. Kobieta z pomocą przyjaciółek przygotowuje się do spotkania, jednak na drodze znów stanie jej Basia.  

Dramatyczne wydarzenia rozgrywają się także w Wadlewie. Tam pomiędzy Kulasem a Pamelą dochodzi do kolejnej kłótni. Sylwester chce się jej pozbyć, aby zacząć nowe życie z Anielą, ale żona Kulasa go nie słucha i zaczyna szukać wsparcia wśród mieszkańców Wadlewa.  

"Pierwsza miłość" odcinek 3795 - streszczenie

Krystian obawia się, że przegra z Kaliną w sądzie i straci prawa rodzicielskie. Postanawia szukać pomocy u Oliwki. Jednak w czym była dziewczyna może mu pomóc? 

Przeczytaj także: "Zakazany owoc": Ender zleca śledzenie Yildiz. Trwają przygotowania do ślubu Zeynep i Engina

Aniela kupuje test ciążowy. Jego wynik przesądzi o dalszym losie jej i Kulasa. Sylwester dalej kłóci się z żoną. Pamela nie odpuszcza i postanawia odzyskać względy męża.  

Teresa zdradza Kindze, że kogoś poznała. Z kolei Kinga próbuje ratować małżeństwo rodziców. Czy jednak nie zapłaci za to zbyt wysokiej ceny? 

Kiedy i gdzie obejrzeć odcinki 3791 - 3795 "Pierwszej miłości"?

Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest na stacji telewizji Polsat codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Odcinki 3791-3795 obejrzysz od 8 do 12 kwietnia o godzinie 18:00 w Polsacie.  

Przeczytaj także:

Ta rola dała Rachel Ward rozpoznawalność, ale co było po "Ptakach ciernistych krzewów"?

Najbardziej oczekiwany tytuł jesieni. Aktor nie może uwierzyć jak mroczny będzie

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Prawda zaskakuje...

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy