Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Prawda zaskakuje...

W 3795. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 3 kwietnia o 20.15 w TVN) Dagmara dowiaduje się, dlaczego szef zabrania pisać o sprawie pirata drogowego. Mikołaj odkrywa tożsamość staruszka z lasu. Z kolei Sławek powoli wraca do siebie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Dlaczego Gwiazda blokuje śledztwo swoich dziennikarzy?

Ada odnajduje ofiarę innego wypadku, którego sprawcą był Winnicki, kierowca sportowego wozu. Igor chce jechać do niego sam. Dagmara jest wkurzona. Tymczasem Smolny i Kwiatkowski toczą bój z Gwiazdą, który każe im zostawić sprawę Winnickiego. Dagmara już wie dlaczego. Znajduje w internecie prawdziwą "bombę" na temat matki Winnickiego.

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Bezpardonowy atak na rodzinę Mikołaja i Marty

Mikołaj martwi się o bezpieczeństwo syna po tym, jak ten spotykał się z nieznajomym mężczyzną. Niespodziewanie Leśniewskiego odwiedza dawno niewidziany ojciec. Okazuje się, że to mężczyzna, którego Stefanek poznał w lesie. Na dodatek ojciec pozywa Mikołaja o alimenty, a niebawem porywa swojego wnuczka. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Sławek wychodzi z traumy?

Sławek jest poirytowany papierkową robotą na komendzie. Tadeusiak z niepokojem obserwuje kolegę, który jest nerwowy i wybuchowy. Dziedzic robi jednak na nim duże wrażenie, gdy rzuca się w pogoń za ulicznym złodziejem. Sławek dogania mężczyznę i powala go na ziemię.

"Na Wspólnej": Odcinek 3795. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3795. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 3 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy