Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 100
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najbardziej oczekiwany tytuł jesieni. Aktor nie może uwierzyć jak mroczny będzie

Irlandzki aktor powraca do roli tytułowego Pingwina w serialu, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2024 roku i jak twierdzi w wywiadzie udzielonym dla HeyUGuys, widzowie powinni się szykować na produkcję pełną ekscytujących momentów, gdyż ten ma otrzymać najwyższą kategorię wiekową.

Od zera do bohatera na opak i z ciężkimi akcentami

"Pingwin" ma być rozszerzeniem uniwersum zapoczątkowanym przez film "Batman" z 2022 roku. Farrell już wtedy był zachwycony bohaterem, w którego przyszło mu się wcielić. W wywiadzie udzielonym dla Variety docenił pracę charakteryzatorów Mike’a Marino i Mike’a Fontaine, jednocześnie stwierdzając, że "chce więcej". 

Nadchodzący serial ma być niemalże bezpośrednią kontynuacją dzieła z Robertem Pattisonem w roli głównej i jego fabuła skoncentruje się na pokazaniu powolnego pięcia się Pingwina w strukturach gangsterskiego świata. To właśnie w tej historii Farrell upatruje mroku produkcji. Mozolna wspinaczka po kolejnych szczeblach kariery w rozmowie z HeyUGuys, zostaje określona jako: "skrajnie mroczna".  

Reklama

Irlandczyk w tym samym wywiadzie z uznaniem wyraził się również o showrunnerce Lauren LeFranc i jej zespole pisarzy, ponieważ to właśnie dzięki nim powstało, jak sam to ujął, "osiem niesamowitych odcinków, które będą niezwykle, ale to niezwykle odważne". Dodatkowo aktor nie może uwierzyć, w jaką stronę poszli scenarzyści, przewidując, że “Pingwin" będzie przeznaczony tylko dla dorosłych widzów. 

"Pingwin": Obsada

Oprócz Colina Farrella, którego zapewne ciężko będzie rozpoznać dzięki pieczołowicie przygotowanemu makijażowi, w serialu mają wystąpić również: Cristin Milioti w roli Sofii Falcone, Clancy Brown wcielający się Salvatore Maroniego, a także Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, oraz Deirdre O'Connell. 

"Pingwin": Kiedy i gdzie oglądać?

"Pingwin" nie posiada jeszcze konkretnej daty premiery, ale możemy spodziewać się, że zadebiutuje na platformie Max już tej jesieni

Zobacz też: Kiernan Shipka żegna swojego kolegę z planu. "Był darem"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell | Max: Seriale | Batman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy