The Chilling Adventures of Sabrina The Chilling Adventures of Sabrina
Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kiernan Shipka żegna swojego kolegę z planu. "Był darem"

Aktorka wcielająca się w główną rolę w serialu "The Chilling Adventures of Sabrina" wspomina swojego kolegę z planu, Chance’a Perdomo, który niedawno zginął w wypadku motocyklowym. Poznali się na planie serialu.

Kiernan Shipka zagrała Sabrinę Spellman w serialu "The Chilling Adventures of Sabrina". Na planie towarzyszył jej Chance Perdomo w roli kuzyna Amborse’a Spellmana. Aktorka postanowiła podzielić się serdecznymi słowami o tragicznie zmarłym aktorze. 

Kiernan Shipka żegna kolegę z planu

Kiernan Shipka na swoim Instagramie opublikowała wzruszający wpis. Podziękowała za wsparcie i współpracę. Pełny wpis możecie zobaczyć tutaj

Reklama

“Był jedyny w swoim rodzaju. Najbardziej ognista, kreatywna, kochająca, połączona i opiekuńcza siła, jaką możesz sobie wyobrazić... 
 
Równie zabawny, co miły. Równie kochający, co zabawny. Nigdy nie przestał mnie rozśmieszać i zawsze utrzymywał mnie w napięciu (lub pomagał w zejściu z niego, jeśli woził mnie na barana do przyczepy, co często robił. Dzięki Chance). 
 
Jego człowieczeństwo było hojnym darem dla mnie i tak wielu ludzi. Naprawdę trudno wyobrazić sobie ten świat bez niego. 
 
Kochałam go całym sercem. Zawsze będę". 

Chance Perdomo zmarł w wieku 27 lat, w wyniku wypadku motocyklowego. Swoje oświadczenie udostępnili również bliscy aktora (via Deadline). 

"Jego pasję do sztuki i nienasycony apetyt na życie odczuwali wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał najbardziej. Prosimy o uszanowanie pragnienia rodziny dotyczącego prywatności podczas opłakiwania straty ukochanego syna i brata". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy