Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Ender zleca śledzenie Yildiz. Trwają przygotowania do ślubu Zeynep i Engina

“Zakazany owoc” to turecka produkcja, której emisja w TVP2 zaczęła się już w 2022 roku. Od tego czasu serial nieustannie można oglądać od poniedziałku do piątku, zapewniając sobie dzienną dawkę niezapomnianych emocji. Co wydarzy się w odcinkach 442, 443, 444, 445 i 446 “Zakazanego owocu”? Przedstawiamy streszczenie epizodów.

"Zakazany owoc" opowiada o dwóch siostrach, Yildiz i Zeynep. Dziewczyny urodziły się w jednej z biednych dzielnic Stambułu i mieszkają tam do tej pory. To jednak nie pozbawia ich marzeń o awansie do wyższych sfer. Każda z sióstr chce osiągnąć wymarzony cel zupełnie inaczej. Jedna z nich chce wyjść za bogatego mężczyznę. Druga za to planuje samodzielnie wszystko osiągnąć.

W ich życiu pojawia się zamożna kobieta, Ender Argun. Postanawia pomóc im spełnić marzenia, jeszcze szybciej niż by tego oczekiwały. Yildiz i Zeynep zgadzają się na jej ofertę, a to całkowicie zmienia ich życie. "Zakazany owoc" to serial przepełniony intrygami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Reklama

“Zakazany owoc” odcinek 442 – streszczenie. Hilal zakłada podsłuch u Dogana

Asuman wybiera się z wnuczką do parku. Przez chwile nieuwagi dziewczynce ktoś kradnie zostawioną na ławce torebkę. Zgubę zwraca Bulent, ich rzekomy sąsiad. W ramach podziękowań mężczyzna zostaje zaproszony na kawę. Te jednak nie wiedzą, że Bulent współpracuje z Ender i Canerem.

Kumru po raz pierwszy jedzie autobusem. Po powrocie Caner zauważa, że dziewczyna dziwnie się zachowuje. To doświadczenie było dla niej wstrząsające, ale zarazem odkrywcze. Ender chce wyprowadzić się z dala od Yildiz, Dogan się z tym nie zgadza. Według niego to jedyny sposób na utrzymanie kontaktu z córką.

Hilal postanawia zamontować u Dogana podsłuch. Nie zauważa, że gdy to robiła, z jej ręki spadła bransoletka. Do Ender szybko trafia informacja o wizycie kobiety i znajduje urządzenie. Przez to odgrywa intrygę z Canerem, aby zwabić ją w pułapkę. Wściekły Dogan wyrzuca prawniczkę z kancelarii.

“Zakazany owoc” odcinek 443 – streszczenie. Kumru chce się zatrudnić jako kelnerka

Ender i Dogan spotykają w restauracji Zeynep z Enginem. Ender zamiast udowadniać, że ich związek to fikcja, utwierdza męża, że jest on prawdziwy. Na następny dzień kobieta udaje się do ginekologa i prosi o pomoc w zajściu w ciążę. W ten sposób chce zatrzymać przy sobie Dogana, który wciąż myśli o Yildiz.

Kumru udaje się do parku na spotkanie z Selimem. W trakcie rozmowy okłamuje go, że pracuje jako kelnerka. Lekarz deklaruje więc, że przyjdzie ją odwiedzić w pracy. Kobieta prosi o pomoc Canera w znalezieniu takiej pracy. Ten zgadza się, jednak chce, aby Kumru później towarzyszyła mu w spotkaniu z kolegą. Dziewczyna nie wie, że jest on lekarzem, który ma ocenić jej stan psychiczny.

Ender namawia Handan do zamieszkania z Doganem. Ma dopilnować, aby mężczyzna zobaczył, że Yildiz wykorzystuje Zeynep i jest z Enginem. W zamian za pomoc oferuje jej drogi samochód.

“Zakazany owoc” odcinek 444 – streszczenie. Ender zleca bratu śledzenie Yildiz

Ender nasyła dziennikarzy pod dom Engina, którzy mają mu zrobić zdjęcia z Yildiz i napisać o ich romansie. Oboje jednak w porę orientują się, że coś jest nie tak. Postanawia powiedzieć Doganowi o tym, co robi jego żona. Ender jednak wypiera się działania, a całą winę zrzuca na Handan.

Lekarz, który miał obserwować Kumru, okazuje się kolegą Selima. Mężczyzna wysłuchuje historii o dziewczynie z bogatego domu, która udaje biedną, żeby znaleźć miłość. Selim nieświadomie cieszy się, że trzyma się od takich ludzi z daleka, jeszcze nie wiedząc, że osoba z opowieści pojawiła się w jego życiu.

Selim odwiedza Kumru w pracy. Po zebraniu od niego zamówienia, dziewczyna zostaje zwolniona przez szefa, co oczywiście było zaplanowane, aby sprawiać wrażenie jeszcze bardziej pokrzywdzonej w oczach Selima.

Ender sugeruje Doganowi, żeby wykorzystał imprezy Yildiz do odzyskania opieki nad córką. Mężczyzna nie chce skrzywdzić Yildizsu, jednak jeśli będzie trzeba, rozliczy się z jej matką. Ender każe swojemu bratu śledzić biegającą Yildiz.

“Zakazany owoc” odcinek 445 – streszczenie. Yildiz zostaje sfotografowana z Enginem

Handan mówi Enginowi, że ten nie może być z Zeynep, gdyż kocha Yildiz. Mężczyzna jest jednak nieugięty i nie ma zamiaru przerywać relacji. Pod dom podjeżdża obiecane auto od Ender. Okazuje się jednak, że to używamy Van, co rozczarowuje Handan.

Kumru dostaje telefon od Selima. Lekarz postanowił jej pomóc i znalazł jej pracę w kwiaciarni niedaleko szpitala. Dziewczyna coraz bardziej pogrąża się w swojej dziwnej grze. Caner blokuje trenerce Yildiz dojazd na trening z Yildiz. Handan okłamuje brata, że Yildiz zgubiła się w lesie, a ten od razu rusza na ratunek. Gdy ją odnajduje, okazuje się, że są wspólnie fotografowani.

Yildiz stara się namówić Zeynep do fałszywego ślubu z Enginem. Asuman chce natomiast sprawić, aby małżeństwo było prawdziwe i żeby nie rozpadło się po miesiącu. Wspólne zdjęcia Engina i Yildiz zostają pokazane Doganowi.

Dogan zabiera na przyjęcie Kumru i Ender. Gdy zostaje nagrodzony za swoją działalność charytatywną, zaprasza obie panie na scenę. Okazuje się, że na imprezie jest Selim, który dostrzega udającą Kumru.

“Zakazany owoc” odcinek 446 – streszczenie. Trwają przygotowania do ślubu Zeynep i Engina

Wszyscy przygotowują się do pozornie fałszywego ślubu Zeynep i Engina. Emirowi podstępem udaje się dostać świadectwo zdrowia Zeynep. Kumru decyduje się skorzystać z pomocy Selima i zatrudnia się w kwiaciarni obok szpitala. Caner przygotowuje dla Ender przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin.

“Zakazany owoc” odcinki 442 – 446. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest na antenie TVP2. Od premiery w telewizji polskiej w 2022 roku epizody można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Odcinki 442, 443, 444, 445, 446 "Zakazanego owoc" obejrzymy konkretnie:

Odcinek 442 - poniedziałek 8 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 443 - wtorek 9 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 444 - środa 10 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 445 - czwartek 11 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 446 - piątek 12 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2.

Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy