Reklama

Sean Penn i Leila George: Kolosalna różnica wieku! Jego żona mogłaby być jego córką

Sean Penn przez wielu uważany jest za utalentowanego aktora. Na swoim koncie ma udział w wielu filmowych hitach i interesujących serialach. Nie może narzekać na brak ofert, ani zajęć. Może dlatego, choć od lat uważany jest za jednego z największych "łobuzów Hollywoood" wiele "wybryków" mu wybaczono. Imprezy, alkohol, romanse... W pewnym momencie swojej kariery buntownik zaczął być znany ze swojego burzliwego życia prywatnego, choć "burzliwe" może tu być zbyt lekkim określeniem.

Sean Penn: Burzliwe życie uczuciowe

Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu Sean Penn stanął z amerykańską legendą sceny muzycznej, czyli Madonną. Ich związek trafiał na pierwsze strony gazet, a historia z ich ślubu wstrząsnęła chyba każdym - podczas uroczystości, która oczywiście wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów, aktor zaczął strzelać do paparazzich. Mężczyźni robili im zdjęcia z helikoptera. Jak donosiły media, Madonna przymykała oko na niektóre z wybryków swojego wybranka, jednak z biegiem czasu sytuacja znacząco się pogorszyła.

Pomiędzy małżonkami dochodziło do coraz większych kłótni, Penn bił piosenkarkę, a podczas jednej z awantur użył kija baseballowego - Madonna trafiła do szpitala. Po tym wydarzeniu zażądała rozwodu.

Reklama

Kolejną wybranką Seana Penna była Robin Wright ("House of Cards"). Para była małżeństwem przez 14 lat. Jak się okazało, aktorka miała do swojego męża wręcz anielską cierpliwość. Penn i Wright poznali się na planie filmu "Stan łaski".

Zobacz też: Wiesław Gołas w dzieciństwie przeżył koszmar

Sean Penn i Robin Wright: 14 lat razem

Robin Wright przez te wszystkie lata znosiła wybryki męża - imprezowanie do rana, nadużywanie alkoholu, romanse z modelkami (Naomi Campbell i Heleną Christensen). Mimo tego, że Penn wielokrotnie robił "skok w bok" to po każdej przelotnej znajomości wracał do żony. Kryzys w ich małżeństwie miał miejsce dopiero wtedy, kiedy aktor podczas weekendu, który mieli spędzić we dwoje, zaprosił do ich pokoju dwie Rosjanki. Wright bardzo się zdenerwowała i zrobiła awanturę, Penn obraził się i... stwierdził, że domaga się rozwodu. Skończyło się na kłótni.

Drugi raz Penn chciał wnieść pozew o rozwód, kiedy media obiegły plotki o jego rzekomym romansie z Natalie Portman. Pytania Wright o tę znajomość miały doprowadzać go do szału.

W końcu, w 2009 roku, decyzję o definitywnym rozstaniu podjęła Robin Wright. Od tego czasu Penn był w związku z Charlize Theron, potem ze Scarlett Johansson.

Zobacz też: Mickey Rourke: Po amancie sprzed lat nie ma śladu

Sean Penn: Ma żonę w wieku swojej córki

Wygląda jednak na to, że aktor w końcu się ustatkował. Szczęście odnalazł u boku 29-letniej Leili George (jej ojcem jest znany aktor Vincent D’Onforio), z którą jest w związku od 2016 roku. Parę dzieli 31 lat różnicy, a złośliwi mówią, że młoda wybranka Penna mogłaby być jego córką. George i Penn pobrali się w sekrecie w 2020 r. Wydaje się, że ich związek ma szansę przetrwać - ostatnio paparazzi zrobili parze zdjęcie podczas spaceru.

Zobacz też: Aktorzy kojarzeni tylko z jednej rol: Bronisław Cieślak

Sean Penn: Nad czym obecnie pracuje?

W międzyczasie Sean Penn kontynuuje z sukcesem swoją aktorską karierę, a ostatnio coraz częściej pojawia się w serialach. W 2018 r. zagrał główną rolę w fabularnej produkcji "The First. Misja na Marsa", którego showrunnerem był twórca "House of Cards" Beau Willimon. W serii przedstawiono losy pierwszej ekspedycji człowieka na Marsa. Głównymi bohaterami byli nie tylko astronauci, ale również ich rodziny, które pozostały na Ziemi. 

Obecnie pracuje na planie serialu "Gaslit", w którym partneruje mu Julia Roberts. Fabuła serialu bazuje na podcaście zatytułowanym "Slow Burn", w którym zostały ujawnione nieznane fakty o aferze Watergate.

W przygotowaniu jest również miniserial "American Lion", w którym Penn wcieli się w główną rolę.

Zobacz także:

Beata Paluch i Edward-Linde Lubaszenko: Ich romans był skandalem

Aktorka została wrogiem PRL-u. Co się stało z Anną Prucnal?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy