Krew

"Krew": Zaskakująca fabuła i wielowymiarowe postacie! Szykuje się hit jesieni?

"Krew", jesienna nowość na Polsat Box Go, to serial opowiadający o rodzinnych tajemnicach, nieporozumieniach i kłamstwach. Do czego mogą doprowadzić sekrety? "Fabuła jest naprawdę zaskakująca. Widz za każdym razem będzie zadawał sobie pytanie, kto jest dobry a kto jest zły?" - mówi Ireneusz Czop.

"Krew" to jedna z jesiennych nowości Polsat Box Go i serial pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologicznym z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych zobaczymy bowiem plejadę znakomitych polskich aktorów: Ireneusza Czopa, Piotra Trojana, Małgorzatę Foremniak, Vanessę Aleksander, Piotra Głowackiego i Katarzynę Z. Michalską

Reklama

"Krew": O czym opowiada serial?

Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki - Marii (Małgorzata Foremniak). To nieplanowane spotkanie budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice a samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci ukochanej mamy.

"W tej historii śmierć nie jest końcem, a początkiem. Punktem wyjścia do odkrywania kolejnych rodzinnych warstw i ukrytych głęboko pod nimi tajemnic. Krew łączy rodzinę tak mocno, jak jej mroczne sekrety, a ich stopniowe poznawanie zaczyna burzyć dotychczasowy, pozornie poukładany świat" - głosi oficjalny opis serialu.

"Krew": Ireneusz Czop o serialu

- "Krew" to serial o rodzinie, miłości, więzach, nieporozumieniu, kłamstwie. To serial o trudnych wyborach. Mam nadzieję, że widza przed ekran przyciągnie to, co przyciągnęło mnie do scenariusza: głębia postaci, pozornie łatwe emocje, które są przykrywką rodzinnych tajemnic - mówi wcielający się w rolę Jerzego Gajewskiego Ireneusz Czop. - Fabuła jest naprawdę zaskakująca. Widz za każdym razem będzie zadawał sobie pytanie, kto jest dobry a kto jest zły? - dodaje.

"Krew": Piotr Trojan o produkcji Polsatu

W pełnym rodzinnych tajemnic thrillerze psychologicznym zobaczymy także Piotra Trojana. W rozmowie z Interią aktor opowiedział o bohaterze, w którego przyszło mu się wcielić i współpracy na planie produkcji. Jak grało mu się z Małgorzatą Foremniak i Ireneuszem Czopem?

"To na pewno jest miłe, bo marzyłem o takiej sytuacji, kiedy nie będę bał się o pracę, będę robił, to co kocham. Bo ja kocham ten zawód. Będę mógł wybierać dobre propozycje, a nie myśleć o tym, żeby się utrzymać. Fajnie jest też, że produkcje, w których gram mają jakieś znaczenie".

Zobacz też:

"Rafi": Piosenka Pawła Domagały promuje nowy serial Polsatu

"Zdrada": Nowy serial Polsat Box Go. Największe gwiazdy w obsadzie

Vanessa Aleksander: 26-latka podbija kino i telewizję! Niebawem kolejna premiera z jej udziałem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama