Polsat Box Go: Seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rafi": Piosenka Pawła Domagały promuje nowy serial Polsatu

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki "Rafi", promującej serial Polsatu o tym samym tytule. "To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł 'Rafiego' wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską" - mówi Paweł Domagała.

"Rafi" jest utworem z najnowszej płyty Pawła Domagały "Narnia". Autorem tekstu jest sam aktor, muzykę skomponował razem Łukaszem Borowieckim.

"Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu - magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu. Reżyserem jest Wiktor Prokopowicz (drugi reżyser), a za zdjęcia odpowiada Maciej Tarapacz (autor zdjęć). Świetnie nam się współpracowało przy serialu, cała ekipa dała z siebie wszystko, a może nawet więcej. Potraktowali 'Rafiego' jak swój własny projekt, za co jesteśmy im z Zuzą bardzo wdzięczni" - mówi Paweł Domagała.

Reklama

"Rafi": Nowy serial Polsat Box Go

"Rafi" to komediodramat z elementami metafizyki. Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia.

Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych? 

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz.

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Rafi (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy