Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Czworonożny detektyw znów będzie miał nowego opiekuna?

Gdy Wojciech Czerwiński, czyli komisarz Adam Wilczak z liczącego już 17. sezonów serialu TVP1 „Komisarz Alex”, zamieścił na Instagramie wpis tej treści: „Dziękuję wszystkim twórcom „Komisarza Aleksa”. Do zobaczenia”, jeden z komentatorów od razu zapytał, czy to oznacza, że aktor odchodzi z serialu. Odpowiedź pojawiła się błyskawicznie i brzmiała: „nigdy”. O co więc chodzi?

Przypomnijmy, że 41-letni Wojciech Czerwiński jest czwartym - po Jakubie Wesołowskim, Antonim Pawlickim i Krystianie Wieczorku - odtwórcą roli opiekuna detektywa na czterech łapach w "Komisarzu Aleksie". Twórcy polskiej wersji serialu bazują na austriacko-niemiecko-włoskim "Komisarzu Reksie", w którym psi policjant miał już sześciu panów.

Dodajmy, że Wojciech Czerwiński do obsady serialu "Jedynki" dołączył w 8. odcinku 16. sezonu, który został wyemitowany 13 listopada 2021 r. Do tej pory na antenę trafiło 15 odcinków.

Jak udało się nam dowiedzieć, wpis aktora zamieszczony na Instagramie nie jest bynajmniej równoznaczny z jego pożegnaniem z najpopularniejszym psim detektywem w Polsce. Oznacza ni mniej, ni więcej zakończenie zdjęć do 18. sezonu!

Reklama

"Komisarz Alex": Nowa komendantka w 18. serii!

Choć Wojciech Czerwiński pozostaje w obsadzie, to i tak nastąpią w niej zmiany. Odchodzącego na emeryturę komendanta Stanisława Mędrzaka (Zbigniew Lesień) zastąpi komisarz Bogna Bugaj, w roli której wystąpi Sylwia Juszczak-Krawczyk. Jako pierwsi pisaliśmy o tym tu:

Gościnnie natomiast w nowym sezonie wystąpią m. in. Pola Gonciarz, Philippe Tłokiński, Janusz Onufrowicz, Bartosz Porczyk i Kamil Szeptycki.

"Komisarz Alex": Kiedy emisja 18. sezonu?

Niestety, emisja 17. serii została przerwana po 9. odcinku, co oznacza, że jesienią TVP1 musi w pierwszej kolejności pokazać cztery odcinki poprzedniego sezonu. Dopiero potem widzowie zobaczą 18. sezon. Kiedy dokładnie to nastąpi, nie wiadomo, bo "Komisarz Alex" to serial emitowany w... kratkę.

W każdym sezonie znajduje się co najmniej kilka powodów, by przepadła premiera kolejnego odcinka. Albo jakiś mecz, albo skoki czy obchody ważnego święta. Niestety, trudno oprzeć się wrażeniu, że serial o czworonożnym policjancie nie ma szczęścia do stałego do miejsca w ramówce.

O pechu "Komisarza Aleksa" pisaliśmy w tym artykule.

Zobacz też:

"M jak miłość". Śmierć w serialu? Ten wpis wywołał burzę!

"Zakazany owoc": Odc. 10-14. Ender walczy o pozostanie w wyższych sferach

"M jak miłość" po wakacjach: Bartek odkryje prawdę! Weźmie sąsiada na tortury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy