Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2567
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": 18. sezon już jesienią! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

W nowym, 18. sezonie „Komisarza Aleksa“, który na antenę TVP1 trafi najprawdopodobniej jesienią br., w łódzkiej komendzie nastąpią roszady personalne. Stanowisko komendanta po odchodzącym na emeryturę Stanisławie Mędrzaku (Zbigniew Lesień) obejmie Bogna Bugaj, w roli której zobaczymy Sylwię Juszczak-Krawczyk.

W aktualnie emitowanej serii komendant Mędrzak poślubi swoją ukochaną Izę (Ewa Kania), mamę Marty (Beata Fido), po czym odejdzie na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że Zbigniew Lesień odchodzi z serialu. W nowym sezonie wciąż będzie się pojawiał na zasadzie doradcy łódzkich policjantów.

- Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść - usłyszą z ust szefa zaskoczeni gliniarze.

- Będę do was wpadał, wspierał i pozostanę waszym przyjacielem - obieca komendant.

Nowa szefowa

Miejsce Staszka zajmie ambitna i pewna siebie inspektor Bogna Bugaj, którą widzowie poznają w pierwszym odcinku 18. serii. Mocna i zdecydowana czterdziestolatka stanie się wyzwaniem dla Wilczaka (Wojciech Czerwiński), Aleksa i reszty zespołu. Już przy pierwszym spotkaniu dojdzie do spięcia Adama z nową szefową. Okaże się, że Bogna nie lubi pracować z psami.

Reklama

Inspektor Bugaj przyjedzie do Łodzi z Warszawy. Jest świetnie wyszkolona. Była na stypendium w akademii FBI w Quantico w USA. Przeszła szkolenie jako negocjator. Służbistka w kontrze do spontanicznego Wilczaka.

Bogna jest rozwiedziona. Ma córkę Tosię. Opiekuje się nią na przemian z ojcem dziewczynki.

Kim jest Sylwia Juszczak-Krawczyk?

Pochodząca z Wrocławia 45-letnia Sylwia Juszczak-Krawczyk jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Zadebiutowała główną rolą w głośnym filmie "Zabij ich wszystkich" Przemysława Wojcieszka z 1999 roku. W swoim bogatym dorobku ma role m. in. w takich serialach jak: "Fala zbrodni", "Na Wspólnej", "Całkiem nowe miodowe lata", "Bulionerzy", "Życie nad rozlewiskiem", "Szpilki na Giewoncie" czy "Przyjaciółki".

Prywatnie Sylwia-Juszczak-Krawczyk jest żoną aktora Mikołaja Krawczyka i mamą dwóch synów Vincenta i Nataniela oraz córeczki Konstancji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL