Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 650
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Odc. 10-14. Ender walczy o pozostanie w wyższych sferach

„Zakazany owoc” jest kolejnym tureckim serialem, który podbija antenę Telewizji Polskiej. Pomimo tego, że premiera miała miejsce niedawno, tytuł już zyskał rzeszę fanów. Co czeka nas w najbliższych odcinkach? Z jakimi sytuacjami będą musieli się zmierzyć bohaterowie? Przedstawiamy streszczenie 10, 11, 12, 13 oraz 14 odcinka serialu „Zakazany owoc”.

Serial "Zakazany owoc" pojawił się w ramówce TVP w zamian za "Miłość i przeznaczenie". Turecka telenowela przyciąga widzów wciągającą fabułą oraz zdolną obsadą. Historia opowiada o losach dwóch sióstr ze Stambułu - Yilidz oraz Zeynep. Ich miłosne rozterki przyciągną przed ekran niejednego zwolennika romansów. Co czeka na nas w najbliższych odcinkach?

Przedstawiamy streszczenie i opis kolejnych odcinków serialu "Zakazany owoc"!

"Zakazany owoc" odcinek 10. Streszczenie oraz opis odcinka

Alihan dość przebiegle usiłuje zaprosić Zeynep na lunch. Tymczasem Ender zostaje zmuszona do sprzedaży diamentowego pierścionka, który uwielbia. Wszystko przez brak funduszy pozwalających jej na godne życie. Jest to jedyne rozwiązanie. Jej losem interesuje się Zerrin, pierwsza, była już żona Halita. Jakiś czas później Ender spotyka w restauracji Yildiz. Nalega, by dziewczyna zwolniła się jak najszybciej z pracy.

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 11. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep otrzymuje od swojego przełożonego pewien komentarz, po którym się obraża. Po czasie Alihan odwiedza kobietę w jej domu. Między nim, a Zeynep następuje zbliżenie. W międzyczasie Halit ratuje Yildiz przed awanturniczą Ender. Nie jest to jedyny problem Yildiz. Caner nasłał na nią pewną kobietę, która oskarża ją o kradzież portfela. Ender nie jest już prezesem w stowarzyszeniu charytatywnym. Wygryza ją ze stanowiska Zehra.

"Zakazany owoc" odcinek 12. Streszczenie oraz opis odcinka

Ender walczy cały czas o to, by nie wypaść z towarzyskich "wyższych sfer". Yildiz decyduje się zwolnić z obecnej pracy, szczególnie po ostatnich sytuacjach. Zjawia się w biurze Halita. Opowiada mu o sytuacji z Ender w restauracji. Halit proponuje jej powrót do jego firmy. Zeynep otrzymuje od Alihana zaproszenie na romantyczną kolację.

"Zakazany owoc" odcinek 13. Streszczenie oraz opis odcinka

Zeynep nie cieszy się z tego, że Yildiz planuje wrócić do pracy u Halita. Mężczyzna posiada w swojej firmie nową asystentkę, która skutecznie stara się odsunąć od niego Yildiz. Kobieta zaczyna zastanawiać się nad sposobem pozbycia się rywalki. W biurze Halita pojawia się Zerrin. W międzyczasie Ender rozmawia z Aysel. Prosi kobietę o możliwość zabrania kilku rzeczy z domu.

"Zakazany owoc" odcinek 14. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep udało się wygrać nieuczciwą grę Alihana. Informuje go o tym, że po pracy nie chce mieć z nim nic wspólnego. Mężczyzna jednak nie daje za wygraną. Kolejnym razem zabiera ją na wycieczkę. Zehra pod wpływem alkoholu gubi bransoletkę, którą na prośbę Ender miała przekazać Halitowi. Byłej żonie biznesmena zależy wyłącznie na możliwości widywania Erima. Ender przybywa osobiście do biura. Kiedy widzi w nim Yildiz, między kobietami następuje mocno napięta atmosfera.

"Zakazany owoc" odcinek 10-14. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest w każdy dzień roboczy o 17:15 na antenie TVP2. Odcinki 10-14 swoją emisję będą miały w najbliższym tygodniu, od 11 lipca. Dla tych, których ominie premiera odcinków w Telewizji Polskiej, dostępne są powtórki online. "Zakazany owoc" dostępny jest na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Wiedżmin": Nowi aktorzy dołączają do obsady. Wśród nich Polka!

Zrezygnowali z ról, które okazały się legendarne! Po latach żałują?

"Tajemnice": TVP przenosi ukraiński serial na inny kanał

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy