M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość". Śmierć w serialu? Ten wpis wywołał burzę!

Choć trwa wakacyjna przerwa w emisji "M jak miłość", to fani cały czas aktywnie działają w sieci! To właśnie w mediach społecznościowych rozgorzała gorąca dyskusja na temat niejasnych losów jednej z postaci. Do jakich wniosków doszli internauci?

"M jak miłość" to serial z długą historią i ogromną grupą fanów; nowe odcinki śledzi mnóstwo widzów, a scenarzyści dwoją się i troją, by dostarczyć im nie lada emocji! 

Od momentu emisji pierwszego odcinka "Emki" minęło już ponad dwadzieścia lat, a przez cały ten czas obsada imponująco się rozrosła. Jak to zwykle przy takich projektach bywa, jedni aktorzy pozostali w serialu na dłużej, a inni zagrali jedynie epizodyczne role. W ostatnim czasie administratorzy oficjalnych kont "Emki" w mediach społecznościowych postanowili przypomnieć widzom kilka postaci, które nie pojawiają się już w odcinkach. W poście pojawiły się więc fotografie: Hanki (Małgorzata Kożuchowska), Janka (Tomas Kollarik), Simony (Agnieszka Fitkau-Perepeczko) oraz Tomka (Andrzej Młynarczyk). W opisie zadano - z pozoru niewinne - pytanie, które rozbudziło czujność internautów:

Reklama

Podczas gdy jedni fani produkcji dzielili się swoimi przemyśleniami, inni zastanawiali się, czym autorzy wpisu kierowali się przy wyborze bohaterów...

"M jak miłość": Jeden z bohaterów nie pojawi się w nowych odcinkach ?

W komentarzach pod wspomnianym postem pojawiło się sporo zapytań na temat dalszych losów Janka. Przypomnijmy: policjant wraz z ukochaną – Sonią (Barbara Wypych) – wyjechał z Grabiny niedługo po tym, jak został postrzelony przez gangsterów. Lekarzom udało się uratować jego życie, a Morawski i jego partnerka postanowili opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania.

Od tamtej pory Sonia i Janek nie pojawiają się w serialu, a ich wątek uległ wyciszeniu. Stąd też zaintrygowani internauci zaczęli zastanawiać się nad tym, czy para powróci jeszcze do "Mjm". Pojawiły się nawet wpisy sugerujące śmierć jednego z bohaterów.

Krótkie "sprostowanie" na temat losów policjanta szybko zamieścili inni fani serialu, wyjaśniając:

Myślicie, że serialowi Janek i Sonia pojawią się jeszcze w "M jak miłość"?

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy