Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1462
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher i Yusuf zostają uwięzieni przez Selima. Czy uda im się uciec?

Serial “Dziedzictwo” to turecka produkcja, która w Polsce jest emitowana od marca 2023 roku. Opowiada historię bogatego i charyzmatycznego biznesmena Yamana Kırımlı oraz Seher Kerimoğlu, która prowadzi niewinne i skromne życie. Obydwoje opiekują się swoim siostrzeńcem Yusufem, który niedawno stracił matkę. Co wydarzy się w odcinkach 261, 262, 263, 264 i 265 serialu „Dziedzictwo”? Zwrotów akcji z pewnością nie zabraknie.

Yaman, mimo swojego bogactwa, zmaga się z trudną przeszłością i nie potrafi wybaczyć matce, która opuściła jego i jego dwóch starszych braci. Jego stosunek do kobiet jest pełen nieufności i nienawiści. Z kolei Seher pragnie wychować Yusufa zgodnie z dziedzictwem swojej siostry i ojca. Choć Yaman i Seher na początku za sobą nie przepadają, to szybko dociera do nich, że najważniejsze jest dobro Yusufa. Wówczas ich relacja ulega zmianie.

W 260. odcinku serialu “Dziedzictwo". Yaman i jego ludzie, wspierani przez policję, intensywnie poszukują zaginionego Yusufa. Seher jest zrozpaczona i nie może pogodzić się z myślą o zaginięciu chłopca. Selim kontaktuje się z nią i informuje, że ma Yusufa, stawiając ją przed trudnym wyborem. Czy uda jej się uratować chłopca?

Reklama

"Dziedzictwo" odcinek 261 – streszczenie. Seher obawia się o bezpieczeństwo Yusufa

Selim stawia Seher ultimatum: albo będzie z nim, albo nigdy więcej nie zobaczy Yusufa. Seher, zaniepokojona bezpieczeństwem chłopca, nie może dłużej czekać i decyduje się na desperacki krok. Tymczasem Yaman dowiaduje się o zniknięciu Seher i jest wściekły.

Ali i jego ekipa znajdują ślad Selima i ruszają na poszukiwania. Zuhal, pełna niecierpliwości, oczekuje na rozprawę. W międzyczasie, Selim kontaktuje się z Seher i grozi, że jeśli nie przyjedzie do niego, to zabije Yusufa. Seher ucieka z rezydencji, aby spotkać się z Selimem.

"Dziedzictwo" odcinek 262 – streszczenie. Firat dowiaduje się, że za kontrolami z opieki społecznej stoi Ikbal

Selim pokazuje Seher fałszywe dokumenty tożsamości. Seher jest przerażona desperacją Selima i jego zachowaniem graniczącym z obłędem. Firat odkrywa, że to Ikbal doprowadziła do kontrolnych wizyt opieki społecznej. Czarna opiekuje się chorym Ibrahimem, który chce pomóc w poszukiwaniach Selima.

Zobacz również: "Dziedzictwo", odc. 251-255. Seher w niebezpieczeństwie

Yaman, mimo zaleceń Alego, nie jest w stanie bezczynnie czekać i próbuje nakłonić Camgoza do mówienia. Kiedy to nie przynosi efektów, Yaman kradnie dostawę broni Camgoza. Ikbal dowiaduje się, że jest śledzona. Czarnej i Ibrahimowi udaje się ustalić przybliżone miejsce pobytu Selima. Seher rani Selima podczas szamotaniny.

"Dziedzictwo" odcinek 263 – streszczenie. Seher zostaje uwięziona przez Selima

Ranny Selim desperacko próbuje powstrzymać Seher przed ucieczką. Dzięki nadludzkiemu wysiłkowi udaje mu się ją uwięzić. Tymczasem Yaman szantażuje Camgoza, oferując mu zwrot skradzionej broni w zamian za wydanie Selima. W nieoczekiwany sposób Ibrahim dowiaduje się o tragicznych wydarzeniach z dzieciństwa Czarnej. Dziewczyna zwierza mu się z przemocy, jakiej doświadczała ze strony ojca. Słowa Ibrahima przynoszą jej ukojenie.

Seim jest wściekły, gdy dowiaduje się, że termin ich wypłynięcia został odroczony. Ikbal, przerażona faktem, że Yaman kazał śledzić ją detektywowi, postanawia wykorzystać Ziję, aby odwrócić uwagę szwagra. Podaje mężowi szkodliwe leki, co może mieć nieprzewidziane konsekwencje.

"Dziedzictwo" odcinek 264 – streszczenie. Selim planuje ucieczkę z Seher i Yusufem za granicę

Seher wierzy, że Selim uwolni ją i Yusufa, a następnie odda się w ręce policji. Nie wie, że Selim zawarł układ z Camgözem, który ma załatwić transport za granicę dla całej trójki, pod warunkiem Selim zabije Yamana. Seher jest przerażona, gdy Selim powraca do nich z rannym Yamanem. Po wybuchu bomby w ciężarówce pochodzące od Yamana Camgöz natychiamist wycofuje się z układu.

Selim wysyła Nedimowi zdjęcie nieprzytomnego Yamana, co sprawia, że Ali obawia się, że Yaman może już nie żyć. Firat jest zdruzgotany. Czarna zaczyna coś czuć do İbrahima i zastanawia się, czy on odwzajemnia jej uczucia. Zuhal z niecierpliwością oczekuje rozprawy, podczas gdy İkbal podaje Ziyi podmienione leki, co sprawia, że mężczyznas ma coraz większy mętlik w głowie.

"Dziedzictwo" odcinek 265 – streszczenie. Selim zostaje schwytany przez Alego i jego ludzi

Selim uparcie usiłuje znaleźć transport za granicę dla siebie, Seher oraz Yusufa. Ali i jego ludzie są blisko, by go schwytać, co w końcu im się udaje w jednym z portów. Zuhal stara się odkupić od Melahat nagranie, na którym Ikbal przyznaje się do swoich zbrodni. İbrahim dochodzi do siebie, ale Czarna się rozchorowuje.

İbrahim zamierza odwdzięczyć się za jej opiekę. Ikbal cieszy się z prawdopodobnej śmierci Yamana i nie może się doczekać, by stanąć na czele imperium. Tymczasem ranny Yaman jest w coraz gorszym stanie, ale Seher udaje się otworzyć drzwi i cała trójka ucieka przez las.

"Dziedzictwo" odcinki 261-265 – gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Dziedzictwo" jest emitowany do poniedziałku do piątku na antenie TVP 1. Premiery odcinków 261-265 odbędą się w następujących dniach:

  • odcinek 261 - poniedziałek, 22 kwietnia 2024, godz. 16:05,
  • odcinek 262 - wtorek, 23 kwietnia 2024, godz. 16:05,
  • odcinek 263 - środa, 24 kwietnia 2024, godz. 16:05,
  • odcinek 264 - czwartek, 25 kwietnia 2024, godz. 16:05,
  • odcinek 265 - piątek, 26 kwietnia 2024, godz. 16:05.

Widzowie mogą również śledzić wydarzenia toczące się w serialu za pośrednictwem platformy TVP VOD. Jeśli przegapiliśmy któryś z odcinków, możemy również obejrzeć powtórki na antenie telewizji TVP1, które najczęściej są emitowane następnego dnia po premierze odcinka o godz. 5:20.

Przeczytaj również:

"Zakazany owoc" streszczenie odc. 447, 448, 449, 450, 451. Kiedy i gdzie oglądać?

"M jak miłość": Odcinek 1799. Kama wprowadzi się do Marcina

Ile odcinków pozostało do końca "Akacjowej 38"? Sprawdź aktualny status serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: dziedzictwo | Tureckie seriale | popularne seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy