Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Wstrząsające zwroty akcji. Kto porwie Yusufa?

Kolejne odcinki "Dziedzictwa" zaostrzają intrygi i wprowadzają zupełnie nowe. Zakochany Selim planuje porwać Seher. Czy mu się to uda? Co z Borą? Czy w końcu wyjawi, że to on jest narzeczonym Neslihan? Na te dręczące pytania znajdziesz odpowiedzi w streszczeniu odcinków 256-260 serialu "Dziedzictwo".

"Dziedzictwo" jest tureckim serialem emitowanym przez telewizję polską. Cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Skupia się na historii Seher - biednej dziewczyny, która po śmierci siostry obejmuje opiekę nad jej synem Yusufem. Opiekę nad dzieckiem musi dzielić z bogatym biznesmenem Yamanem. Powoli zaczyna rodzić się uczucie pomiędzy Seher a Yamanem. Niestety na drodze tej miłości stają siostry Ikbal i Zuhal. Fabuła pełna intryg trzyma w napięciu i zachęca do oglądania kolejnych odcinków. Co wydarzy się w odcinakach 256-260? Streszczenie uchyli rąbek tajemnicy. 

Reklama

"Dziedzictwo" odcinek 256 - streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 256 serialu "Dziedzictwo"? Streszczenie zacznijmy od wątku Firat, który pokazuje Yamanowi zdjęcia z domu fizjoterapeutki. Wszystko wskazuje na to, że kobieta jest obsesyjnie zakochana w Yamanie, co zdejmuje oskarżenie z Ikbal. Yaman jednak nie wierzy w to i chce usłyszeć wersję Belgin, dlatego udaje się do więzienia. Kobieta wyznaje mu miłość.  

Adalet postanawia nie stawać na drodze zakochanym Neslihan i Firat. Chce porozmawiać z Sultan o przyszłości młodych, jednak między kobietami dochodzi do kłótni.  

W międzyczasie Selim zleca Camgözowi porwanie Seher i Yusufa, a Ikbal odgrywa dramatyczną scenę wyjazdu z rezydencji przed swoim mężem. Zija jest załamany.  

"Dziedzictwo" odcinek 257 - streszczenie

Adalet i Sultan godzą się, kiedy widzą, jak dojrzała i mocna jest miłość pomiędzy Neslihan i Firatem.  

Ikbal wraca do rezydencji Yamana, z czego bardzo cieszy się Zija. Yaman jednak dalej nie ufa swojej bratowej i nie wierzy w jej niewinność. Postanawia wynająć prywatnego detektywa, który ma śledzić Ikbal i ustalić, czy nie działa na niekorzyść Seher.  

Przeczytaj także: To koniec popularnego serialu. Co czeka widzów w finale?

Zuhal w więzieniu jest dalej dręczona przez Melahat. Po tym jak przywódczyni zamyka ją w łazience pełnej myszy, próbuje odebrać sobie życie. W międzyczasie Bora zaskakuje Neslihan i dopytuje ją o zaręczyny z policjantem.  

"Dziedzictwo" odcinek 258 - streszczenie

Streszczenie odcinka 258 serialu "Dziedzictwo" jest nie mniej emocjonujące. Selim z Camgözem planują porwanie Seher. Pomiędzy Borą a Firatem dochodzi do konfrontacji. W międzyczasie Sultan szykuje wiano dla Firata. Czarna postanawia powiedzieć prawdę o sytuacji Neslihan i Firata.  

A co dzieje się w więzieniu? Lekarzom udaje się odratować Zuhal, która dalej jest w kiepskim stanie psychicznym. W rezydencji z kolei ludzie Yamana dokładnie sprawdzają wszystko, co jest związane z Ikabl i zaostrzają środki ostrożności.  

Yaman, Seher i Yusuf mieli razem jechać do szpitala, jednak w ostatniej chwili Yaman otrzymuje telefon z informacją o pożarze w jednym z magazynów. Nie może więc im towarzyszyć. Niestety w szpitalu czekają na Seher ludzie Camgöza

"Dziedzictwo" odcinek 259 - streszczenie

Neslihan dalej próbuje wyznać prawdę Adelat o swoim narzeczeństwie. Jednocześnie Bora zbywa dziewczynę i dalej nie chce ogłosić zaręczyn. Firat z kolei myśli, aby wyznać Neslihan swoją miłość.  

Yaman szybko orientuje się, że pożar magazynu był pretekstem, aby odciągnąć go od Seher. W szpitalu rozgrywa się walka pomiędzy ludźmi Camgöza, a Nedimem i resztą ochrony. W rezultacie Yusuf zostaje porwany, Nedim ranny, a Seher mdleje. Kiedy Yaman dociera na miejsce, jest już po walce. Próbuje pocieszyć zrozpaczoną Seher i zleca swoim ludziom poszukiwanie Yusufa

Przeczytaj także: "Barwy szczęścia": Miała być randka, a skończyło się tragedią! 

Yusuf trafia w ręce Selima, który wierzy, że chłopiec będzie powodem, dla którego Seher do niego przyjdzie. Jednocześnie chłopca poszukuje także policja, która sprawdza nagrania ze szpitala i rozpoznaje ludzi Camgöza.  

"Dziedzictwo" odcinek 260 - streszczenie

Odcinek 260 serialu "Dziedzictwo" przyniesie kilka rozwiązań, ale także sytuacje, które zaostrzą konflikty z poprzednich odcinków. Yaman i policja wciąż szukają Yusufa

Ikbal dowiaduje się, że Zuhal chciała popełnić samobójstwo i postanawia ją odwiedzić w więzieniu. Zuhal przysięga siostrze, że zemści się na niej za to, jak dotychczas ją traktowała. Bora w końcu wyjawia Adelet, że to on jest narzeczonym Neslihan. Kobieta jest wstrząśnięta i nie wierzy, że bratanica mogła ją okłamać.  

Przeczytaj także: "Na Wspólnej": Odcinek 3799. Plan babci Heleny skończy się katastrofą? Dojdzie do wypadku

W międzyczasie Selim kontaktuje się z Seher i każe jej wybrać pomiędzy życiem z nim i Yusufem, a życiem z Yamanem. Seher mówi o tym Yamanowi, który się wścieka i każe odszukać Selima.  

Kiedy i gdzie obejrzeć "Dziedzictwo" odcinki 256-260?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest przez TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Odcinki 256-260 możesz obejrzeć w następujących dniach: 

  • Odcinek 256 "Dziedzictwa" obejrzysz 15 kwietnia w TVP o godzinie 16.05 
  • Odcinek 257 "Dziedzictwa" obejrzysz 16 kwietnia w TVP o godzinie 16.05 
  • Odcinek 258 "Dziedzictwa" obejrzysz 17 kwietnia w TVP o godzinie 16.05 
  • Odcinek 259 "Dziedzictwa" obejrzysz 18 kwietnia w TVP o godzinie 16.05 
  • Odcinek 260 "Dziedzictwa" obejrzysz 19 kwietnia w TVP o godzinie 16.05 

Jeśli przegapisz pierwszą emisję odcinka, możesz obejrzeć go następnego dnia po premierze telewizyjnej o 5:15. Ponadto serial "Dziedzictwo" dostępny jest na platformie VOD.  

Przeczytaj także:

"M jak miłość": Odcinek 1797. Utrzymywali związek w tajemnicy, ale teraz wszystko wyjdzie na jaw

"Pomóż mi": Dramaty i sekrety, które zmienią wszystko. Zobacz, co wydarzy się w tym tygodniu

"Matylda" odc. 6. Boden stara się odnaleźć syna. Ada zostaje porwana

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | Tureckie seriale | TVP 1 | seriale | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama