M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1797. Utrzymywali związek w tajemnicy, ale teraz wszystko wyjdzie na jaw

W 1797. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) nie zabraknie miłości! Nie dość, że Gutowski (Piotr Majerczyk) oznajmi France (Dominika Kachlik) i Pawłowi (Rafał Mroczek), że się żeni, to w dodatku w serialu utworzy się nowa para! Kto ogłosi radosną nowinę o związku? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość": Odcinek 1797. Gutowski planuje ślub

W nowym odcinku "M jak miłość" dobra nowina z gór! Gutowski zajrzy do stolicy i oznajmi France oraz Pawłowi, że... szykuje się ślub!

- Dzieci moje kochane... Wiecie, że przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, że trzeba pewne sprawy poukładać… Dlatego zapisałem wam w testamencie swój dom. Możecie się wprowadzić nawet zaraz, mnie już nie jest potrzebny… 

- Boże, stryjku, jesteś chory?! 

- Gorzej, Franuś... Zakochany! Żenię się!

Reklama

- Tego bym nie przewidziała… 

- A kim jest… szczęśliwa panna młoda? 

- Hanuś? Kobietą mojego życia… Gaździna pełną gębą – przystojna, zaradna, a temperament ma, że hej!(...) Złapałem gwiazdkę z nieba, ale ta gwiazdka ma dosyć francowaty charakter i wzięła mnie już mocno pod but... 

- Brzmi znajomo… 

- Ale jak umrzeć, to tylko z miłości!

"M jak miłość": Odcinek 1797. Nowa para w serialu

Kilka godzin później Zduńscy urządzą za to w bistro kameralną imprezę, na którą zaproszą Elkę oraz Artura - cały czas próbując oboje "wyswatać". Nieświadomi, że ich przyjaciele są już parą, tylko na razie swój związek ukrywają, świetnie się przy tym bawiąc. A wieczorem Nowakowski wzniesie toast, po którym Franka aż się zarumieni - i w końcu wybuchnie radością. 

- Za Frankę! Kobietę, która ma w moim życiu szczególne miejsce… Od pierwszej chwili, kiedy ją zobaczyłem, wiedziałem, że dzięki niej wszystko się zmieni... Kocham cię za to, że otworzyłaś mi oczy na… tę niezwykłą kobietę! - doda.

"M jak miłość": Odcinek 1797. Anita pogodzi się z matką

Z kolei Anita pogodzi się z Anną - na nowo odkrywając, jak bezcenna jest miłość matki... Gdy dziewczyna zachoruje, pisarka od razu otoczy ją opieką. A w finale Anita postanowi dać seniorce ostatnią szansę. Czy Anna naprawdę się zmieniła i już nie zawiedzie zaufania córki?

"M jak miłość": Odcinek 1797. Kiedy i gdzie emisja?

Zdradzamy, że 1797. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2.

Czytaj więcej: "Na Wspólnej": Odcinek 3799. Plan babci Heleny skończy się katastrofą? Dojdzie do wypadku

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy