Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1491
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38" – ile jeszcze odcinków przed nami?

"Akacjowa 38" to hiszpańska produkcja, która zdobyła sympatię polskiej publiczności. Opowieść o Manueli, która decyduje się na dramatyczną zmianę w swoim życiu, oczarowała widzów. Serial emitowany jest na kanale TVP 2 od 9 stycznia 2023 roku. Ile odcinków liczy "Akacjowa 38"? Kiedy fani mogą oczekiwać zakończenia serii?

Serial "Akacjowa 38" rozgrywa się w Madrycie na przełomie XIX i XX wieku. Opowiada historię Manueli, głównej bohaterki, która wraz ze swoją matką jest zmuszona do ucieczki. Dramatyczne zdarzenia z ich życia nie dają im innego wyboru. Aby zerwać z przeszłością, kobiety zmieniają nie tylko miejsce zamieszkania, ale i tożsamość, podejmując pracę jako służące w mieszczańskim domu na ulicy Akacjowej. Serial ukazuje codzienne życie madryckiego mieszczaństwa i ich służących.

„Akacjowa 38” – kiedy zadebiutowała na antenie?

Serial "Akacjowa 38" miał swoją światową premierę 15 kwietnia 2015 roku, kiedy to po raz pierwszy widzowie mieli okazję zapoznać się z tą produkcją. Do Polski trafił jednak nieco później.

Reklama

Na antenie TVP 2 serial "Akacjowa 38" jest dostępny od 9 stycznia 2023 roku. Hiszpański serial zajął miejsce poprzednio emitowanych "Zranionych ptaków", które zakończyły swój bieg na polskich ekranach.

„Akacjowa 38” – ile odcinków liczy serial?

Serial "Akacjowa 38" składa się z 1483 odcinków, które są rozłożone na 7 sezonów. Do tej pory na polskich ekranach wyemitowano jedynie 356 odcinków tej hiszpańskiej produkcji kostiumowej. Fani serialu mogą być spokojni o jego dalsze losy, ponieważ nie zapowiada się na szybkie zakończenie serii.  

„Akacjowa 38” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP 2 od poniedziałku do piątku. Odcinki są transmitowane o stałej godzinie 18:45. Ponadto, serial dostępny jest również na platformie streamingowej TVP VOD, gdzie można go oglądać w dowolnym czasie.

Zobacz też: "Akacjowa 38": Dramatyczne losy mieszkańców w nowych odcinkach. Nie przegap tych emocji

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy