Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Dolgan wyznaje, że wciąż kocha Yildiz

“Zakazany owoc” to serial tureckiej produkcji, który zaczął być emitowany w 2022 roku w Telewizji Polskiej. Do tej pory można go oglądać codziennie na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku. Każdy epizod przepełniony jest nieoczekiwanymi zwrotami akcji i wrażeniami. Co wydarzy się w odcinkach 447, 448, 449, 450, 451 “Zakazanego owocu”? Przedstawiamy ich streszczenie.

"Zakazany owoc" opowiada historię dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep. Dziewczyny urodziły się i wychowywały w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie mieszkają do tej pory. Ich największym marzeniem jest awans do wyższych sfer. Sposoby, w jaki chcą osiągnąć cel, zdecydowanie różną się od siebie. Jedna z nich chce samodzielnie osiągnąć sukces, druga za to szuka bogatego męża.

Na ich drodze staje Ender Argun, zamożna kobieta. Wyciąga do nich pomocną dłoń i ułatwia zdobycie awansu. Siostry przystają na jej ofertę, a ich życie zmienia się nie do poznania. "Zakazany owoc" to serial pełen intryg, które wciągają na długie godziny.

Reklama

“Zakazany owoc” odcinek 447 – streszczenie. Zeynep i Engin biorą ślub

Yildiz postanawia zepsuć humor Ender w jej urodziny. Wmawia jej, że Dogan zapomniał o niej. Trwają przygotowania do ślubu Zeynep i Engina. Choć Zeynep jest załamana, nikt nie chce jej słuchać.

Ender stara się nie przejmować zachowaniem Ender. Skupia się na planie zajścia w ciążę z Doganem i ślubie Zeynep. Upewnia dziewczynę, że to fikcja. Natomiast młodzi podpisują papiery i nie mają pojęcia, że naprawdę wzięli ślub.

“Zakazany owoc” odcinek 448 – streszczenie. Yildiz fałszuje wyniki badań Ender

Zaynep ogłasza, że wieczorem wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Asuman nie jest z tego powodu zadowolony i zgłasza na lotnisku alarm bombowy. Przez to lot zostaje odwołany. Policja zjawia się w willi Dogana. Aysel, Asuman, Zeynep i Yildiz zostają zabrani na komisariat, aby złożyć zeznania w tej sprawie.

Ender odwiedza klinikę in vitro, o czym dowiaduje się Yildiz. Kobieta postanawia sfałszować jej wyniki. W efekcie Ender dowiaduje się, że już jest w ciąży. Gdy mówi o tym Doganowi, mężczyzna jest w szoku.

Engin i Zeynep dowiadują się na komisariacie, że ślub był prawdziwy. Są wściekli na matkę dziewczyny. Ender odkrywa, że jej badania zostały sfałszowane. Pokazuje Doganowi nagrania z kamer w klinice i prawda wychodzi na jaw.

“Zakazany owoc” odcinek 449 – streszczenie. Dogan każe śledzić Yildiz

Odkąd Kumru zatrudniła się w kwiaciarni, sprzedaż drastycznie spadła. Dziewczyna decyduje się na wykupienie wszystkich kwiatów ze sklepu. Dogan udaje się do Yildiz, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Kobieta informuje go, że Ender chciała w tajemnicy przed nim poddać się zabiegowi in vitro. Mężczyzna każe jej zostawić w spokoju siebie i swoją żonę.

Ender kończy współpracę z Handan. Yildiz jest wściekła przez szczęście Dogana i Ender. Chce, aby Emir i Seidai pomogli znaleźć jej mężczyznę, który wywoła zazdrość w byłym mężu. Dogan wysyła swojego asystenta, aby śledził Yildiz. Chce się dowiedzieć czy ta faktycznie kogoś ma.

“Zakazany owoc” odcinek 450 – streszczenie. Dogan wyznaje, że wciąż kocha Yildiz

Handan stara się dowiedzieć czegoś kompromitującego o Zeynep, żeby ośmieszyć ją w oczach Engina. Do kwiaciarni, w której pracuje Kumru, przychodzi kobieta i prosi o przesłanie kwiatów do Selima do szpitala. Dziewczyna zaczyna się wypytywać o powód wysłania bukietu do lekarza. Klienta oburzona wychodzi z kwiaciarni.

Yildiz oddaje córkę pod opiekę Dogana i chwali się mu, że jedzie na randkę. Modelem, którego znaleźli Emir i Sedai, okazuje się manekin. Nieświadomy asystent przekazuje więc Doganowi, że mężczyzna, z którym jego była żona jechała w aucie, wyglądał jak posąg. Co go szczególnie zdziwiło, Yildiz wyrwała mu rękę.

Dogan spotyka się z przyjacielem i wyznaje mu, że wciąż kocha Yildiz. Kumru decyduje się powiedzieć prawdę Selimowi. Gdy udaje się do szpitala, okazuje się, że lekarz dziś nie pracuje.

“Zakazany owoc” odcinek 451 – streszczenie. Handan chce wejść w związek z Selimem

Handan chce się związać z Selimem. Postanawia więc zaprosić go do siebie na przyjęcie. Yildiz i Zeynep postanawiają skorzystać z terapii oddechem. Dogan dostaje propozycję urlopu od Ender, jednak zbywa ją. Kumru stara się nakłonić Emira do pogodzenia się z Canerem i w tym celu ponownie kłamie.

“Zakazany owoc” odcinki 447 – 451. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest na antenie TVP2. Epizody tureckiej produkcji można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na tej właśnie stacji. Odcinki 447, 448, 449, 450, 451 “Zakazanego owocu" obejrzymy konkretnie:

Odcinek 447 - poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 448 - wtorek 16 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 449 - środa 17 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 450 - czwartek 18 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2;

Odcinek 451 - piątek 19 kwietnia o godzinie 17:15 na TVP2.

Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy