Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher w niebezpieczeństwie. Ikbal i Selim mają niecne plany

"Dziedzictwo" to turecki serial, który możemy oglądać w TVP 1. Widzowie muszą przygotować się na sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. Tym razem Ikbal będzie próbowała otruć Seher i pozbawić jej władzy w nogach. Selim z kolei postanowi odzyskać byłą ukochaną, nawet siłą. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 251, 252, 253, 254 i 255 serialu “Dziedzictwo”? Podajemy krótkie streszczenia tych epizodów.

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser. Ta na łożu śmierci prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem rodzi się uczucie. Na drodze do ich szczęścia stają kolejne intrygi ich wrogów. Dla niecierpliwych przedstawiamy krótkie streszczenia odcinków 251, 252, 253, 254 i 255 "Dziedzictwa". Oto, co wydarzy się w przyszłym tygodniu.

Reklama

  

"Dziedzictwo", odc. 251. Ikbal próbuje podtruwać Seher 

W 251 odc. serialu "Dziedzictwo", Ibrahim docenia, jak dobrze pracuje mu się z pomocną Czarną. Ikbal robi wszystko, żeby Seher straciła władzę w nogach. Próbuje dodać trujący lek do posiłku dziewczyny, lecz jej plan nie wypala. W tej sytuacji kobieta wpada na nowy pomysł. Seher jest w niebezpieczeństwie

Zaniepokojony zachowaniem Belgin Yaman każe Nedimowi wziąć pod lupę fizjoterapeutkę Seher. Nedim ustala, że kobieta otrzymała duży i informuje o tym Yamana. Ikbal podsłuchuje ich rozmowę. Belgin w popłochu opuszcza rezydencję. Yaman znajduje jednak lek, który podawała Seher. Od lekarza dowiaduje się, że to zastrzyki pogarszały stan jego żony. Ikbal odgrywa jednak rolę troskliwej bratowej. Po jej wpływem Yaman podejrzewa, że to Zuhal za wszystkim stoi.  

"Dziedzictwo", odc. 252. Seher odzyskuje władzę w nogach 

W odc. 252 serialu "Dziedzictwo" Seher odzyskuje władzę w nogach. Dowiaduje się też od Yamana, że Belgin celowo próbowała doprowadzić ją do kalectwa. Yaman rozpoczyna poszukiwania fizjoterapeutki na szeroką skalę. Chce od niej wyciągnąć, na czyje zlecenie działał.  

Widząc to  Ikbal czuje, że grunt pali jej się pod nogami. Belgin próbuje uciec za granicę, lecz w ostatniej chwili zatrzymują ją Yaman i jego ludzie. Kobieta wyznaje, że to İkbal kazała jej podawać szkodliwe zastrzyki Seher. Ibrahim zaprasza wszystkich na kolację. Adalet znajduje w rzeczach Neslihan pierścionek zaręczynowy. Nie mogąc skontaktować się z Neslihan, dzwoni do jej przyjaciółki, która w panice mówi, że narzeczonym jest Frat. Czarna i İbrahim tworzą coraz bardziej zgrany duet - ona pomaga mu w kuchni, on jej w pracy. 

"Dziedzictwo", odc. 253. Yaman robi awanturę Ikbal 

W 253 odc. "Dziedzictwa" dzięki radom Czarnej kolacja İbrahima wypada znakomicie. Para coraz bardziej się do siebie zbliża. Yaman nie może uwierzyć, że to bratowa ich zdradziła. Opętany wściekłością robi Ikbal awanturę. Jednak w obawie o Ziyę i o to, jak brat zniesie tę sytuację, ukrywa przed domownikami jej zdradę. Prawdę zna tylko Seher. 

Rządy Zuhal dobiegają końca. Melahat poprzez znajomości doprowadza do przeniesienia dotychczasowych współwięźniarek i zastąpienia ich swoimi poplecznicami. Tymczasem Adalet ma pretensje do Neslihan, że urkyła przed nią zaręczyny z Fratem. Dziewczyna nie wie, jak ma wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.  

"Dziedzictwo", odc. 254. Seher wybrania Ikbal przed policją 

W 254 odc. serialu "Dziedzictwo" Yaman informuje Firata, Cengera i Adalet, że to İkbal próbowała zaszkodzić Seher. Yaman chce oddać ją w ręce policji, jednak Seher nie chce złożyć na nią skargi ze względu na Ziyę. Jednak Yaman każe bratowej opuścić rezydencję. Ikbal mówi Ziyi, że wyjeżdża na leczenie. Selim osiąga dno i traci swój lokal. Nie może pogodzić się ze stratą Seher.  

Neslihan próbuje przekonać Borę, że powinni poinformować swoje rodziny o zaręczynach, on jednak ją zbywa. W tej sytuacji Neslihan prosi Frata, żeby udawał jej narzeczonego. Zaskoczony chłopak zgadza się pomóc przyjaciółce. Zuhal jest u kresu wytrzymałości, bezskutecznie próbuje skontaktować się z İkbal. Melahat i nowe współwięźniarki okrutnie się nad nią znęcają. Tymczasem Czarna zaczyna inaczej patrzeć na Ibrahima. 

"Dziedzictwo", odc. 255 Selim chce odzyskać Seher siłą 

W 255 odc. "Dziedzictwa" Selim podgląda życie Seher i Yamana. Nie może znieść myśli o stracie ukochanej i postanawia odzyskać ją, choćby siłą. Frat i Neslihan wciąż udają parę narzeczonych. Przygotowują się do rozmowy z Adelat, aby wszystko jej wyjaśnić. Jednak ta wcześniej idzie na posterunek policji.   

Tymczasem Yaman i Seher bardzo przeżywają zdradę Ikbal. Kobieta wyjechałą, a Ziya bardzo za nią tęskni. Seher i Yaman ukrywają przed nim, że jego żona próbowała pozbawić Seher władzy w nogach na zawsze.  Melahat w więzieniu wciąż upokarza Zuhal.  

Kiedy i na jakim kanale oglądać "Dziedzictwo"?  

Serial "Dziedzictwo" można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Opisane wyżej odcinki można obejrzeć w następujących terminach:  

  • "Dziedzictwo", odc. 251: poniedziałek, 8 kwietnia 2024; 
  • "Dziedzictwo", odc. 252: wtorek, 9 kwietnia 2024; 
  • "Dziedzictwo", odc. 253: środa, 10 kwietnia 2024; 
  • "Dziedzictwo", odc. 254: czwartek, 11 kwietnia 2024; 
  • "Dziedzictwo", odc. 255: piątek, 12 kwietnia 2024. 

Wszystkie odcinki serialu "Dziedzictwo" dostępne będą także na platformie TVP VOD. Każdy z nich trwa 43 minuty.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenia odcinków | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama