Nowości jesiennej ramówki i gwiazdy Polsatu "oczami widzów"

W niedzielę, 28 sierpnia, Polsat wyemituje "Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2022". Program prezentujący nowości jesiennej ramówki stacji ma nowatorska formę - został zrealizowany z perspektywy widza, który "podgląda" prace na planach polsatowskich produkcji.

Program zrealizowano przy użyciu hełmu POV i nowoczesnej technologii stosowanej w filmach akcji. Dzięki temu widz może poczuć się, jakby znajdował się w samym centrum oglądanych wydarzeń. Jego oczami obejrzymy zakulisowe przygotowania do startu sezonu ramówkowego. 

"Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2022": Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu

"Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłopotliwych pytań, ciętych ripost i przede wszystkim emocji" - zdradza reżyser programu Andrzej Szajewski.

Podczas emisji "Wieczora z Gwiazdami. Jesień 2022" będziemy mogli posłuchać rozmów z gwiazdami największych hitów Polsatu jak: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami""Twoja Twarz Brzmi Znajomo""Przyjaciółki",  "Love Island. Wyspa miłości""Ninja Warrior Polska""Nasz Nowy Dom""Pierwsza miłość""Gliniarze", "Kabaret na żywo" a także Polsatu Sport i Wydarzeń. 

Reklama

Widz Polsatu po raz pierwszy zajrzy za kulisy najgorętszych nowości ramówki - "Doda. 12 kroków do miłości""Hell’s Kitchen" czy "Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej".

Jak będzie wyglądała jesień w Polsacie i kanałach tematycznych Polsatu - zobaczycie już w niedzielę 28 sierpnia o  godzinie 19.15 na antenie Telewizji Polsat.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama