"Twoja twarz brzmi znajomo": Poznaliśmy nowych uczestników 17. edycji!

Powiększa się grono uczestników najnowszej odsłony programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto dołączył do ogłoszonych wcześniej uczestników?

Polsat właśnie ogłosił nazwisko kolejnej gwiazdy siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To trzecia uczestniczka i... trzecia Kasia tej edycji. Rywalizować będzie ze swoimi imienniczkami: Katarzyną Ucherską i Kasią Wilk. O kim mowa?

"Twoja twarz brzmi znajomo 17": Wkrótce w Polsacie

"Twoja twarz brzmi znajomo" to flagowy muzyczny show Polsatu. Na antenie stacji gości od 2014 roku i niezmiennie cieszy się popularnością oraz sympatią widzów. Ostatnia edycja programu była emitowana wiosną 2022 roku. Wygrał ją Johan Waem, czyli Danzel. Polsat rozpoczął już przygotowania do kolejnego sezonu. "Twoja twarz brzmi znajomo" powróci na ekrany telewizorów już na jesieni.

Reklama

Dokładna data premiery "Twoja twarz brzmi znajomo 17" nie jest jeszcze znana, ale z każdym kolejnym tygodniem poznajemy coraz więcej szczegółów. Niedawno ogłoszono, że w nowych odcinkach obok Katarzyny Skrzyneckiej, Małgorzaty Walewskiej oraz Michała Wiśniewskiego zabraknie Krzysztofa Cugowskiego. Nowym jurorem będzie Robert Janowski, czyli zwycięzca piętnastej edycji "TTBZ". Ponadto znamy już część uczestników nowej edycji. Kogo zobaczymy w programie?

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Kto wystąpi?

Polsat od kilku dni ujawnia nazwiska gwiazd siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Właśnie poznaliśmy kolejne. Do ekipy dołącza 28-letnia aktorka Katarzyna Polewany. Telewidzowie mogą kojarzyć ją z niewielkich ról w serialach "Zakochani po uszy" czy "Na dobre i na złe".

Jak słusznie zauważają na Instagramie fani programu, to "trzecia Katarzyna w tej edycji" - kolejna po ogłoszonych wcześniej Kasi Wilk oraz Katarzynie Ucherskiej. Oprócz trzech Kaś w "TTBZ 17" zobaczymy Michała Milowicza, Janusza Radka i Kubę Zdrójkowskiego. Nazwiska dwóch ostatnich gwiazd tego sezonu wciąż nie są znane.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": Władysław Balicki wspomina ślub. Nie wszyscy przyszli?

"Magia nagości": Powstaje trzecia edycja programu!

"Taniec z gwiazdami": Znamy nowych uczestników programu

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy