Reklama

"Sanatorium miłości": Władysław Balicki wspomina ślub. Nie wszyscy przyszli?

73-letni uczestnik drugiej edycji "Sanatorium miłości", Władysław Balicki wziął ślub z Marysią Karnat. Do malowniczego Ustronia przybył, aby nawiązać nowe znajomości, z nadzieją na znalezienie miłości życia. Ukochaną znalazł dopiero po programie. Dziś wspomina tą piękną uroczystość. Mężczyzna opowiedział także kto z zaproszonych nie zjawił się na weselu.

"Sanatorium miłości": Władysław Balicki po ślubie

Władysław Balicki to jeden z uczestników programu "Sanatorium miłości". Mężczyzna zgłosił się do 2. edycji show, by tam poznać nowych ludzi i przeżyć niesamowitą przygodę! Chociaż podczas wyjątkowego turnusu nie spotkał kobiety, która skradłaby jego serce, los uśmiechnął się do niego po programie. 

Senior nawiązał znajomość z pewną internautką, a ich relacja z czasem nabrała rozpędu! Władysław i jego partnerka – Maria – pobrali się na początku czerwca. Zdjęcie nowożeńców zasiliło m.in. internetową galerię "Sanatorium miłości", a pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Reklama

Władysław Balicki, który jest kilka tygodni po ślubie, niedawno udzielił nowego wywiadu, w którym zdradził kulisy życiowych zmian. Nie zabrakło wiadomości o weselu, na którym bawili się również uczestnicy innych edycji "Sanatorium...". Okazało się, że jednak nie wszyscy zaproszeni pojawili się na wspomnianej uroczystości...

Władysław z "Sanatorium miłości 2" o innych uczestnikach programu

Balicki wyznał w wywiadzie dla portalu "Telemagazyn", iż nie wszystkim gościom udało się dotrzeć na wesele.

"(…) Zaprosiliśmy ludzi, z którymi świetnie się bawiliśmy. Niektórzy się nie znali, ale ubaw był niesamowity. Sporo osób nie mogło się pojawić, ale to chyba na każdej imprezie tak jest, że ktoś się nie zjawia (…). Ponieważ Iwona Mazurkiewicz odmówiła, Adam Siewierski również odmówił, wpadłem na pomysł, żeby zaprosić Walentynę Kozioł z 1. edycji. Czytałem jej poruszającą książkę, moje dzieciństwo było nieporównywalne z tym, co ona przeszła. Z drugiej edycji byli Barbara Goraj i Władysław Pieszko, z trzeciej Ania Król i Zbyszek Zamróz. Z czwartej edycji poprosiłem Huberta — nie znaliśmy się wcześniej, ale dobrze go odebrałem na ekranie, mam do niego sympatię (…)."

Władysław zdradził także, iż ma bardzo dobry kontakt z Piotrem Hubertem, z którym pozostaje w kontakcie.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4": Program jest ustawiany? Uczestniczka wyznała prawdę

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości" nie są już razem!

"Sanatorium miłości": Ujawnił sekrety 4. edycji! Tak zachowywali się kuracjusze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL