"Magia nagości": Powstaje trzecia edycja programu!

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl w ostatni dzień czerwca ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu programu "Magia nagości". Nowe odcinki pojawią się już jesienią na Zoom TV. Trzeci sezon kontrowersyjnego show będzie się składać z siedmiu odcinków. Każdy z nich ponownie poprowadzi Beata Olga Kowalska.

"Magia nagości": Show tylko dla dorosłych

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób.  Wynik był na tyle zadowalający, że podjęto decyzję o produkcji drugiego sezonu show, który oglądać można właśnie na antenie Zoom TV.

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić "Magię nagości. Polska" także w internecie. Już 11 lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ trafił pierwszy sezon programu, a od 18 lutego usługę wzbogaciły odcinki drugiego sezonu, które będą dodawane sukcesywnie, każdy na tydzień przed premierą w telewizji.

Reklama

Już w marciu ogłoszono, że powstanie trzeci sezon, budzącego kontrowersje programu. Dziś, zgodnie z doniesieniami portalu Wirtualnemedia.pl ruszyły zdjęcia do premierowych siedmiu odcinków show, które widzowie będą mogli zobaczyć już jesienią w Zoom TV.

Zdjęcia na planie potrwają 5 dni.

Nago na randkę

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy