"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej": Nowy, wzruszający program Polsatu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu! Każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych.

Każda z par, które wzięły udział w programie ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Iza będzie dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia, ale też najlepszą przyjaciółką, psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie.

Izabela Janachowska długo marzyła o takim programie

Izabela Janachowska zawodowo zajmuje się organizacją ślubów od prawie ośmiu lat. To jej wielka pasja.

W każdym odcinku Iza i jej ślubna brygada: tancerz Rafał Maserak, wedding planerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk, specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzą najdalsze zakątki Polski, aby spełnić pragnienia zakochanej pary o bajecznym weselu.

Reklama

Spotkają, pary które podzielą się swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W programie zobaczymy cały wachlarz emocji - prawdziwą miłość, skomplikowane rodzinne relacje, wsparcie przyjaciół i sąsiadów. Gwarantujemy, że nie zabraknie wzruszeń oraz łez szczęścia. Izabela i jej team sprawią, że każda ślubna historia zakończy się prawdziwym happy endem.

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w Polsacie od 4 września w każdą niedzielę o 17.40

Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy