"Ninja Warrior Polska" wraca na antenę Polsatu

Pierwszy odcinek zaczynamy z przytupem. Na arcytrudnym torze pojawią się razem z ponadprzeciętnie wysortowanymi wojownikami ninja prawdziwi fighterzy – mistrzowie MMA. Pierwszy z nich to Michał „MMAsakra” Kita, zawodnik wagi ciężkiej. Czy jego imponująca tężyzna pomoże mu na torze? A może większe szanse będzie miał Jakub Wikłacz - zawodnik wagi koguciej? Obaj z pewnością przyzwyczajeni są do morderczej walki i łatwo się nie poddadzą.

Dla Michała Kity start w programie to ogromna przyjemność.

"Wreszcie mogę lubić swoich przeciwników . Wchodząc do klatki muszę mieć zupełnie inne nastawienie, bo walka może być na śmierć i życie. W programie 'Ninja Warrior Polska' wszyscy się wspierają i nawzajem dopingują. Jest to wielce budujące, a zarazem odprężające. Można zaczynać 'walkę' z czystą głową" - mówi Kita. 

Również Jakub Wikłacz również podchodzi do startu z entuzjazmem. "Poczułem tu moc wielkiej sportowej rodziny. Nie zdawałem sobie sprawy, jak wymagające są te przeszkody, więc tym bardziej doceniam wszystkich zawodników za ich ogólnorozwojową wszechstronność, wielką pasję i wzajemny szacunek. Trzymam za nich kciuki" - deklaruje Wikłacz.

Reklama

"Nina Warrior Polska 6": Kto wystąpi w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku wystartują m.in karatecy, którzy zdecydowali się na udział w programie, ponieważ ostatnie edycje "Ninja Warrior Polska" zainspirowały ich dalszego sportowego rozwoju. Rękawice podjęli także muzycy. Zobaczymy aż trzech rozśpiewanych Górali z żywieckiego zespołu "Harmo Nice". Nie zabraknie też znanych już ninja bohaterów. Będziemy mogli podziwiać ulubieńca Karoliny Gilon, zawodowego strażaka i trenera personalnego, Mateusza Karbowego, zawsze roześmianego, zarażającego optymizmem Teofila Deciuka i nieustraszonego mistrza muay thai, Rafała Górkę. Wisienką na torcie będą piękne i waleczne kobiety, weteranka toru, Dorota Gadzińska i startująca pierwszy raz, Ewa Szymczuk, podopieczna wybitnego Ninja Witchera, Pawła Murawskiego.

To i jeszcze więcej wrażeń już w pierwszym odcinku "Ninja Warrior Polska" we wtorek 30 sierpnia o godz. 20.05 na antenie Polsatu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warior Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama