"Przysięga": Rozpacz po zniknięciu Emira

Serial "Przysięga" to turecka produkcja, która znalazła uznanie wśród polskich widzów. Skupia się na losach skromnej dziewczyny Reyhan zmuszonej do małżeństwa z obcym mężczyzną. "Przysięga" to również zderzenie wiejskiej mentalności z wielkomiejskim sposobem życia, a wszystko przeplata niezwykła, miłosna historia. Co czeka nas w kolejnych odsłonach serialu? Oto streszczenie 730., 731., 732. oraz 733. odcinka serialu "Przysięga".

"Przysięga" (tur. Yemin) to serial emitowany w Polsce od września 2019 roku w TVP1. Obecnie trwa już czwarty sezon serialu. Produkcja cieszy się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Warto sprawdzić, co będzie się działo w odcinkach 730-733 "Przysięgi"

"Przysięga" odcinek 730: streszczenie i opis

Kolejny odcinek "Przysięgi" to próby udowodnienia Gulperi, że Savas nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Emira. Zabiera kobietę do niejakiego Alerta Necmi, który opiekuje się dziećmi ulicy. Sieroty orientują się we wszystkim, co dzieje się w mieście. Przepustką do ich świata jest sygnet, który ma Savas. Po godzinie oczekiwania Alert przynosi wiadomość, że Emir Tarhun został porwany i zabity przez Płowego Ismaila. Mert postanawia, że nic nie zmieni w swoich stosunkach z Kemalem i Narin.

Reklama

"Przysięga" odcinek 731: streszczenie i opis

Gulperi nie chce uwierzyć, że Emir nie żyje i robi wszystko, żeby go odnaleźć. Nie ufa Savasowi, ale nie ma wyboru. Tylko on może jej pomóc. Narin i Kemal są zaskoczeni decyzją Merta, ale dają mu czas do przemyślenia. W 731. odcinku 'Przysięgi" Mert rozmawia z Munevver i zaczyna rozumieć zachowanie Narin. Cała rodzina rozpacza po zniknięciu Emira i wszyscy podejrzewają o porwanie Savasa.

"Przysięga" odcinek 732: streszczenie i opis

Savas wpada na trop, który prowadzi go do człowieka związanego z przetargiem, który wygrał Emir. Okazuje się, że to on go porwał. Gulperi jest zszokowana zachowaniem Savasa. Boi się, że mężczyzna jednak nadal chce się zemścić na Emirze. Mert zmienia zdanie i Narin jest szczęśliwa, natomiast Kemal i Narin postanawiają jednak adoptować Merta.

"Przysięga" odcinek 733: streszczenie i opis

Gulperi jedzie z Savasem w miejsce, gdzie jest przetrzymywany Emir. Kemal przygotowuje dla Merta wyjątkowy prezent. Cavidan nie może się doczekać powrotu syna. Niespodziewanie w domu Kemala pojawia się Masal. Nikt nie wiedział o powrocie dziewczynki z zagranicy. To jednak nie wszystko, bo Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu.

"Przysięga": odc. 730 - 733. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP1. Odcinki można ogląda od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Powtórki odcinków dostępne są na tym samym kanale dzień po premierze o 5:15. Odcinek 730. "Przysięgi" pojawi się w telewizji we wtorek 4 października. Wszystkie wydane w telewizji epizody oglądać można również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

Nie żyje Zack Estrin, współtwórca serialu "Skazany na śmierć"

Jenna Ortega: Od dziecięcej gwiazdki do głównej roli u Tima Burtona

"Wiedźmin" mógł powstać w Polsce! Kurski nie wiedział, co ma w ręku?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy