Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Odc. 725-729. Kemal odnajduje Narin. Para chce adoptować Merta

"Przysięga" jest turecką telenowelą, która podbiła serca polskich widzów. Opowiada o przygodach Emira, Gulperi oraz najbliższych im osób. W ostatnich odcinkach serialu Gulperi zrezygnowała z rozwodu z Emirem. Kobieta przez przypadek dowiaduje się, że jej "małżonek" darzy ją pewnym uczuciem. Nadchodzi czas poważnych rozmów. Gorzej jednak dzieje się u Kemala, któremu porwano kobietę. Czy uda mu się odzyskać swoją ukochaną? Dowiemy się ze streszczenia odcinków 725-729.

"Przysięga" to serial znad Bosforu, który urzekł wielu polskich widzów. Od czasów pierwszych odcinków wiele się zmieniło. Wciąż jednak wartka akcja, interesujące spiski oraz romanse zapewniają nam rozrywkę. Czy Emir po latach samotności wreszcie znalazł prawdziwą miłość? Czy Kemalowi uda się uwolnić Meltem? Sprawdźmy to w streszczeniu 725.-729. odcinka serialu "Przysięga".

"Przysięga": odc. 725. Streszczenie oraz opis odcinka

Gulperi wie, że Savas jest świadomy przysięgi, jaką ta złożyła ciotce Kadriye. Kobieta chce również powiedzieć o tym Emirowi, lecz ciągle coś staje jej na przeszkodzie. Yigit chce zabrać Gulperi i Emira na wycieczkę na plażę.

Reklama

Kemal chce spełnić wymagania postawione ze strony Meltem. Wszystko celem ocalenia swojej żony. Meltem uważa jednak, że uda jej się wciągnąć mężczyznę w pułapkę. Narin wyjaśnia jej, że nigdy nie zazna szczęścia w swoim życiu.

"Przysięga": odc. 726. Streszczenie i opis odcinka

Meltem wierzy, że dokumenty, które zorganizuje jej Kemal, dadzą jej szansę na wolność. Mimo wszystko chce oszukać mężczyznę. Kemal jednak domyśla się, jakie są plany przestępcy. Udaje mu się uratować Narin.

Emir wie już o przysiędze, którą Gulperi złożyła Savasowi. Decyduje się uwolnić kobietę, rezygnując z ich udawanego małżeństwa. Kobieta jednak zaczyna uświadamiać sobie, co w rzeczywistości czuje do Emira. Chce z nim szczerze porozmawiać na ten temat.

"Przysięga": odc. 727. Streszczenie oraz opis odcinka

Narin regeneruje siły po porwaniu ze strony Meltem. Kemal dowiaduje się, że kobieta, która porwała jego żonę, już więcej nie będzie ich problemem. Meltem nie żyje. Narin boi się, jak na tę informację może zareagować Mert.

Emir przybywa do Savasa. Z czasem ich rozmowa zaczyna przeobrażać się w rękoczyny. Munevver powoli wraca do zdrowia.

"Przysięga": odc. 728. Streszczenie oraz opis odcinka

Gulperi zauważa, że nigdzie nie może znaleźć Emira. Decyduje się zgłosić jego zaginięcie na policję. Cavidan martwi się o losy swojego syna. Fidan opowiada o swoich kłopotach w domu.

Pracownik opieki społecznej przybywa do domu Kemala. Mert pakuje swoje rzeczy. Zostaje zabrany rodzinie zastępczej.

"Przysięga": odc. 729. Streszczenie i opis odcinka

Gulperi uświadamia sobie, że osobą, która może wiedzieć o miejscu pobytu Emira, jest Savas. Ten jednak nie chce wyjawić jej prawdy. Gulperi strzela w kierunku Savasa, powodując lekkie obrażenia.

Kemal i Narin decydują się adoptować Merta. Chłopiec jednak nie chce od razu dać im odpowiedzi czy się zgadza. Jest świadomy, ile para musiała przejść trudów przez niego oraz Meltem.

"Przysięga": odc. 725-729. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP1. Odcinki ujrzymy w każdy poniedziałek-piątek o 16:05. Powtórki odcinków dostępne są na tym samym kanale dzień po premierze o 5:15. Odcinek 725. pojawi się w telewizji w poniedziałek, 26 września. Wszystkie wydane w telewizji epizody oglądać można również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Pogrzeb Elżbiety II będzie największym wydarzeniem w historii telewizji

Zdzisław Maklakiewicz był uzależniony od... matki bardziej niż od alkoholu!

"Ród smoka": Żelazny Tron na Wawelu! Wyjątkowe atrakcje dla fanów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Przysięga" | streszczenie odcinków | TVP1 | VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy