Weronika Książkiewicz: O jej "romansie" były głośno. Skończył się, zanim na dobre się zaczął?

Gdy pod koniec 2017 roku rozpoczęły się zdjęcia do „Leśniczówki”, grający w telenoweli Krzysztofa Majewskiego Marek Bukowski wiedział już, że jego małżeństwo z Ewą Bukowską zbliża się do końca. Pół roku później byli po rozwodzie, a w życiu aktora pojawiła się nowa kobieta – jego koleżanka z planu „Leśniczówki”, Weronika Książkiewicz, czyli serialowa Lidia Banach.

Wkrótce po tym, jak w maju 2018 roku Ewa Bukowska ogłosiła na łamach "Super Expressu", że rozwiodła się z Markiem Bukowskim, paparazzi przyłapali aktora na romantycznej randce z Weroniką Książkiewicz

Dzięki "znajomym aktorskiej pary", którzy na łamach brukowców zapewniali, że Marka i Weronikę połączył ognisty romans, cała Polska dowiedziała się, że uczucie między nimi wybuchło na planie "Leśniczówki" i że nawet nie próbowali się przed nim bronić.

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski: To była bardzo krótka fascynacja

Reklama

Weronika Książkiewicz była świeżo po rozstaniu z reżyserem Mitią Okornem, samotnie wychowywała syna - owoc jej związku z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, nie kryła, że bardzo chciałaby spotkać mężczyznę, który pokochałby ją i 7-letniego wtedy Borysa całym sercem. Gdy wyszło na jaw, że spotyka się z Markiem Bukowskim, cała Polska trzymała kciuki, żeby znalazła szczęście u jego boku.

"Dzięki Markowi Weronika znów wierzy w miłość" - ogłosił jeden z portali plotkarskich.

"Dzięki Weronice Bukowski odzyskał radość życia i wenę twórczą!" - ekscytowała się dziennikarka "Flesza".

Wszystko wskazywało na to, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski staną się najbardziej "hot" parą polskiego show biznesu. Niestety, tabloidy, które w sierpniu 2018 roku poinformowały o ich wielkiej miłości, już w grudniu obwieściły ich rozstanie, sugerując, że "Weronika pogoniła Marka".

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski: Ona pogoniła jego, czy on pogonił ją?

Weronika i Marek nie komentowali plotek o ich "wielkiej romantycznej miłości". Dopiero kiedy media odtrąbiły ich rozstanie, zdecydowali się zabrać głos. Nagrali filmik, w którym... wyśmiali prasowe doniesienia na swój temat.

"Pojawiła się ostatnio informacja, że Weronika Książkiewicz pogoniła Bukowskiego" - stwierdził aktor.

Czy Weronika i Marek rzeczywiście planowali wspólną drogę przez życie, czy może jednak ich "romans" był jedynie plotką mającą wypromować "Leśniczówkę"?

Całą prawdę o tym, co łączyło śliczną aktorką i przystojnego aktora, znają tylko oni.

Zobacz też:

Zdzisława Guca: Gwiazda TVP chciała zrobić karierę w polityce. Słono za to zapłaciła

"Cenzura wsteczna" w TVP? Jan Pospieszalski atakuje Telewizję Polską

Adam Giza to człowiek wielu pasji. Co wiemy o nowym prezenterze "Panoramy"?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz | Marek Bukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy