Leśniczówka

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weronika Książkiewicz: Życie jej nie oszczędzało! Przeszła przez piekło

Weronika Książkiewicz od lat pnie się po szczeblach kariery. Znana jest z takich produkcji telewizyjnych jak "Leśniczówka" i "Lepsza połowa". Mimo sukcesów zawodowych aktorka musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Jednak ani zawody miłosne, ani przerażająca diagnoza lekarzy, nie były w stanie jej złamać.

Kariera Weroniki Książkiewicz

Weronika Książkiewicz urodziła się 21 marca 1981 roku w Moskwie. Wychowywała się w Poznaniu, gdzie ukończyła szkołę średnią. Po maturze zdecydowała, że chce spróbować swoich sił na teatralnych deskach.

Pomyślnie przeszła proces rekrutacyjny w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, którą ukończyła w roku 2005. Później związała się zawodowo z łódzkim Teatrem Nowym, a następnie występowała na deskach Teatru "Bagatela" w Krakowie.

Aktorka ciężko pracowała, by zdobyć upragnioną rozpoznawalność. Jej telewizyjnym debiutem była epizodyczna rola w serialu "Samo życie". Na początku swojej kariery Weronika Książkiewicz pojawiła się także w "Plebanii", w "Glinie" oraz w "Na Wspólnej".  W późniejszym czasie wystąpiła w "Świecie według Kiepskich" i w "Leśniczówce".

Reklama

Weronika Książkiewicz wzięła też udział w jednej z edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" i pojawiła się w jednym z odcinków "Fort Boyard". Wielkie poruszenie w świecie show-biznesu wywołała jej okładkowa sesja dla magazynu "Playboy".

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1620. Zabójca Lisieckich zatrzaśnie drzwi przed księdzem!

Choroba Weroniki Książkiewicz

Życie nie oszczędzało Weroniki Książkiewicz. W 2009 roku aktorka usłyszała straszną diagnozę. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór kręgosłupa.

8 marca 2009 roku Weronika Książkiewicz po raz pierwszy stanęła u boku Rafała Maseraka na parkiecie, biorąc udział w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Wielu widzów liczyło na to, że to właśnie ona dotrze do finału i wygra Kryształową Kulę. Po występie aktorka zaskoczyła wszystkich, oznajmiając, że rezygnuje z dalszego udziału w show.

Początkowo swoją decyzję tłumaczyła urazem kręgosłupa. Dopiero po kilku tygodniach postanowiła ujawnić prawdziwy powód swojego odejścia z programu. W jednym z wywiadów przyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór rdzenia kręgowego. Aktorka potraktowała ustalenia lekarzy bardzo poważnie i przez długi czas żyła w lęku o własne życie.

Na szczęście okazało się, że nowotwór, który zaatakował jej organizm nie wymagał chemioterapii i mógł zostać usunięty operacyjnie. Aktorka nie zwlekała z decyzją. Szybko zgłosiła się na zabieg, bojąc się, że w innym przypadku groziłby jej paraliż ciała. Operacja zakończyła się pomyślnie. Dziś Weronika Książkiewicz jest gotowa na to, by radzić sobie z największymi wyzwaniami.

Zobacz też: "BrzydUla": Odcinek 200. Sytuacje kryzysowe

Weronika Książkiewicz romansowała z Markiem Bukowskim

Choć Weronika Książkiewicz ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, w jej życiu prywatnym nie zawsze wszystko układało się tak, jak zaplanowała. Przeżyła kilka poważnych zawodów miłosnych.

Kilka lat temu media plotkarskie donosiły o tym, że młoda aktorka związała się z Markiem Bukowskim, który w czasie, gdy się do siebie zbliżyli, był świeżo po rozwodzie. Ona natomiast była już doświadczoną kobietą, która samotnie wychowywała syna. Oboje szukali więc szczęścia i przez pewien czas wszystkim wydawało się, że je znaleźli! 

Książkiewicz poznała Bukowskiego na planie serialu "Leśniczówka". Od razu odkryli, że nadają na tych samych falach i zaczęli spotykać się także poza planem. Wzbudziło to zainteresowanie mediów plotkarskich, które z uwagą śledziły poczynania zauroczonych sobą nawzajem aktorów. Reporterzy przyłapali ich na spacerach i w restauracjach. W końcu Książkiewicz i Bukowski nie byli w stanie zaprzeczyć krążącym o ich związku plotkom.

Wiele osób kibicowało zakochanej parze, licząc na to, że aktorzy w końcu znaleźli prawdziwą miłość. Tak się jednak nie stało. Po kilku miesiącach związek aktorów rozpadł się. Media plotkarskie twierdziły, że decyzję o zakończeniu romansu podjęła Weronika Książkiewicz. Przypuszczano, że na swoim instagramowym profilu zdradziła, dlaczego postanowiła rozstać się z partnerem.

Prawdziwy powód rozstania aktorów nigdy nie został ujawniony.

Zawody miłosne nie złamały jednak Weroniki Książkiewicz. Aktorka przyznała, że udaje jej się zamykać każdy rozdział jej życia i skupiać się na tym, co czeka ją w przyszłości. Weronika Książkiewicz bez wątpienia jest inspiracją dla wielu kobiet.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama