Przemek Kossakowski: Zmienił się nie do poznania. Fani w szoku!

Przemek Kossakowski przez długi czas związany był z telewizją. Postanowił zrobić sobie przerwę od show-biznesu, a niedługo po tym rozstał się z Martyną Wojciechowską. Sporo podróżuje, a także prowadzi ośrodek dla osób dla niepełnosprawnych. Podczas swojej ostatniej wycieczki, postanowił pochwalić się nowymi zdjęciami. Wywołały one niemałe poruszenie w sieci. Fani byli w szoku!

Przemysław Kossakowski: Rozstanie z Martyną Wojciechowską

50-letni Kossakowski tworzył do niedawna szczęśliwą parę z 48-letnią Martyną Wojciechowską. Niestety już trzy miesiące po ślubie, ich drogi się rozeszły. Nastąpiło to w lipcu tego roku. Jak donosi podróżniczka, to maż postanowił odejść, w związku z czym złożyła ona papiery rozwodowe. Wojciechowska nie ukrywa, że sama nie dowierzała w decyzję mężczyzny.

"Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka" - powiedziała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

Reklama

Przemysław Kossakowski odchodzi z mediów

Podróżnik do niedawna aktywnie działał w mediach. Pokazał się widzom w roli prowadzącego w dwóch popularnych programach "Down The Road" i "Projekt Cupid". Nie ukrywa, co skłoniło go do opuszczenia świata medialnego:

"Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić" - pisał w pożegnalnym poście na Instagramie" - tłumaczył Kossakowski, dodając - "Nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę".

Od tego momentu celebryta zaczął prowadzić własny ośrodek dla niepełnosprawnych "Arterytorium". Postanowił także więcej podróżować. Swoją ostatnią relacją z wycieczki wywołał spore zamieszanie w sieci. Skąd takie poruszenie?

Przemysław Kossakowski zmienił się nie do poznania. Reakcja fanów

Kossakowski nie przestaje zaskakiwać. Oprócz dużych zmian w życiu, postawił również na całkiem odmienny wygląd. Widać to po jego ostatnich zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie celebryty.

Podczas swojej ostatniej podróży do Albanii, postanowił podzielić się pięknymi widokami ze swoimi fanami. Jednak zamiast skupić się na fantastycznych krajobrazach, większą uwagę zwrócili oni na obecny wygląd podróżnika. Na zdjęciu widać jego bardzo długą brodę, na której odznaczają się siwe włosy. Nie wygląda jak po wizycie u barbera. Fani nie kryli zdziwienia masowo komentując post Przemysława:

"Chłopie aleś zarósł"

"Jakby trochę zapomniałeś co to fryzjer"

"Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody. Uwielbiam Pana bez zarostu".

To tylko niektóre z komentarzy, jakie możemy znaleźć na Instagramie Kossakowskiego.

Zobacz też:

Przemek Kossakowski odchodzi z telewizji. "Dwa ważne powody"

Głośne rozwody w polskim show-biznesie. Nie obyło się bez orzeczeń o winie!

Przemysław Kossakowski o "Projekcie Cupid": Czas przełamać tabu


 

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy