Reklama

Mikołaj Roznerski poinformował o powiększeniu rodziny! Lawina gratulacji

Wystarczyła publikacja jednego zdjęcia i ruszyła lawina spekulacji. Mikołaj Roznerski zamieścił na Instagramie zdjęcie z małym chłopczykiem. Okazuje się, że to siostrzeniec aktora!

Mikołaj Roznerski: Instagram

Mikołaj Roznerski to przystojny i utalentowany aktor, który serca damskiej publiczności skradł m.in. rolą Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość". Grana przez niego postać to mąż Izy (Adriana Kalska) oraz ojciec dwójki dzieci. Prywatnie gwiazdor został tatą tylko raz - w 2011 roku na świecie pojawił się syn Mikołaja Roznerskiego i aktorki Marty Juras. Chłopiec otrzymał imię Antoni, a rodzice dbają o jego prywatność - w mediach społecznościowych próżno bowiem szukać fotografii ukazujących jego twarz. Sam Roznerski od czasu do czasu "przemyca" jednak urocze fotografie, ukazujące wyjątkową więź tatę i syna.

Reklama

Tym razem Mikołaj Roznerski nie zapozował ze swoim synem, a z pociechą siostry! Aktor opublikował fotografię, na której widać, jak czule tuli małego chłopczyka.

Mikołaj Roznerski o powiększeniu rodziny

Mikołaj Roznerski ma dwójkę rodzeństwa. W święta wielkanocne serialowy Chodakowski ogłosił na Instagramie, że jego siostra - Agata - spodziewa się dziecka.

Informacja o tym, że chłopiec jest już na świecie, pojawiła się na początku lipca - miesiąc temu Agata Roznerska opublikowała pierwszą fotografię wskazującą na to, że została mamą. Nie zdecydowała się jednak na pokazanie malucha w pełnej krasie - "wyręczył" ją Roznerski, który pozował z siostrzeńcem tak, by maluch był zwrócony przodem do obiektywu. Roznerski z nutą humoru wspomniał także o powiększeniu rodziny: do "gangu" tworzonego przez wspomnianego już Antoniego i Stanisława (który jest synem brata Roznerskiego) dołączył nowy członek!

Internauci niezwykle entuzjastycznie zareagowali na wieść o spotkaniu Mikołaja z siostrzeńcem, pisząc w komentarzach:

My również przyłączamy się do gratulacji!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Barbara Krafftówna: "Żelazny kotek"! Życie boleśnie ją doświadczyło

Ina Sobala zaczynała w "M jak miłość". Teraz robi zawrotną karierę

Dramat polskiej seksbomby! Aldona Orman wylądowała na wózku inwalidzkim!

Olivia Wilde: Skandalistka. Co teraz robi gwiazda "Dr. House'a"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL