M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ina Sobala zaczynałą w "M jak miłość". Teraz robi zawrotną karierę!

31-letnia Ina Sobala przez cztery lata wcielała się w Agę w „M jak miłość”. Pracę na planie najpopularniejszego polskiego serialu aktorka wspomina – to jej słowa - „z dużą dozą sentymentu”, ale jest zadowolona, że ten etap „kariery” ma już za sobą.

Ina Sobala, która rolę Agi w "M jak miłość" dostała, będąc jeszcze studentką wrocławskiej filii krakowskiej szkoły teatralnej, nie kryje, że - godząc się na udział w popularnym serialu już na początku swej zawodowej drogi - sporo ryzykowała. Jej mama, 57-letnia Małgorzata Pieńkowska, od dwóch dekad jest przecież "niewolnicą" jednej roli, czyli Marysi Zduńskiej-Rogowskiej, którą gra właśnie w "Emce". W ciągu ostatnich szesnastu lat Małgorzatę Pieńkowską mieliśmy możliwość oglądać na ekranie w innym wcieleniu jedynie w 2016 i 2017 roku, gdy wystąpiła w kilku odcinkach "Drugiej szansy" jako matka Sary Daymer (Magdalena Boczarska).

Reklama

Ina Sobala: Zagrała w serialu, bo nie miała innych propozycji?

Ina doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że może - podobnie jak jej sławna mama - na lata "utknąć" w jednym wcieleniu.

"Odnalezione w zakamarkach telefonu. Z czasów, gdy byłam Agą, miałam kochanków i pracowałam w bistro. Nie tak dawno to było..." - napisała na Instagramie pod zdjęciem wykonanym na planie serialu, które pokazała fanom.

"Kręciłam wtedy serial "M jak miłość" i (...) nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że tak to się wszystko rozwinie i potoczy" - stwierdziła.

Ina Sobala przyznaje, że przyjęła rolę Agi, bo była to jedyna propozycja, jaką dostała!

"Wtedy, gdy jeszcze nie miałam na horyzoncie innych możliwości zawodowych, zaryzykowałam" - oznajmiła we wspominkowym wpisie w mediach społecznościowych.

"Choć wspominam "Emkowe" czasy z dużą dozą sentymentu i ogromną sympatią do ludzi ją tworzących, cieszę się, że jestem tu, gdzie jestem" - podsumowała.

Ina Sobala: Myślała, że aktorstwo zarezerwowane jest dla... indywidualności

Ina Sobala wcale nie chciała zostać aktorką. Dopiero po ukończeniu dziennikarstwa uznała, że dobrze by było pójść w ślady mamy...

- Pamiętam moment, kiedy Inka powiedziała, że chce zdawać do szkoły teatralnej. Uznałam, że mam bardzo odważną córkę - wyznała Małgorzata Pieńkowska w wywiadzie dla "Vivy!".

Córka Małgorzaty była przekonana, że aktorstwo to zawód zarezerwowany dla... indywidualności

- W naszym domu często gościli znajomi mamy, aktorzy teatralni, którzy mieli piękną dykcję, cudny sposób mówienia, byli oczytani, opowiadali historie naszpikowane różnymi cytatami. Wydawali się niesamowici - wspomina 31-letnia Ina.
Rola w "M jak miłość" okazała się dla Iny Sobali przepustką do kariery. Dzięki Adze aktorka została zauważona i dziś może się poszczycić sporym dorobkiem. W ciągu pięciu lat (tyle właśnie mija od chwili, gdy zadebiutowała rolą Agi) zagrała w kilkunastu produkcjach!

Ostatnio Ina przypomniała sobie i obserwującym ją w sieci fanom o swym pierwszym ekranowym wcieleniu.

Zobacz też:

Dramat polskiej seksbomby! Aldona Orman wylądowała na wózku inwalidzkim

Łukasz Garlicki: Alkohol przejął nad nim kontrolę. Wyszedł na prostą, ale nadal szokuje

"Stulecie Winnych": Kiedy premiera 5. sezonu? Fani będą musieli poczekać

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Ina Sobala | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama