Reklama

Stulecie Winnych

Stulecie Winnych

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1578
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stulecie Winnych": Kiedy premiera 5. sezonu? Fani będą musieli poczekać

Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć piąty sezon serialu? W rozmowie z Radiem Szczecin tajemnice zdradziła autorka powieści o Winnych, Ałbena Grabowska.

"Stulecie Winnych": O czym opowie piąty sezon?

"Stulecie Winnych" to "opowieść o losach zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych".

"Stulecie Winnych": Arkadiusz Janiczek o piatym sezonie

W lipcu br. aktor Arkadiusz Janiczek w rozmowie z Drugim Programem Polskiego Radia zdradził, czego mogą się spodziewać widzowie po nowym sezonie. Jego słowa mogą niektórych zaskoczyć. Według serialowego Władysław Winnego, nowe odcinki nie opowiedzą o dalszych losach bohaterów

"Saga zaczyna się w 1914, kończy w 2014, ale serial, gdybyśmy kręcili dalej po 1990 roku, przestałby być historycznym! Zaczęłyby pojawiać się postaci, które mają duże znaczenie dzisiaj i które nie schodzą dzisiaj z ekranów i to by budziło bardzo wielkie kontrowersje. Na razie są podziały na czytelników sagi i na widzów. I oni się tam spierają, co jest fantastyczne, bo nie pozostają obojętni. A gdybyśmy kręcili dalej po 90 roku to byłby podział taki, jaki widzimy na co dzień na ulicy, w metrze, w tramwaju i w domach. A to nie o to chodzi" - przyznał aktor.

Reklama

"Stulecie Winnych": Ałbena Grabowska o dacie premiery

Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć piąty sezon serialu? W rozmowie z Radiem Szczecin autorka powieści o Winnych, Ałbena Grabowska powiedziała:

"Jeszcze nie ruszyły zdjęcia, na razie trwają prace nad scenariuszem. "Ja mam nadzieję ,że w ogóle ten serial powstanie. Na pewno nie powstanie na wiosnę bo to już by trzeba było zacząć kręcić. Niestety serial nie powstaje tak szybko".

Do tej pory mówiło się, że piąty sezon zadebiutuje na antenie w 2023 roku, ale wciąż brak potwierdzonych informacji na ten temat.

Zobacz też:

Iwona Katarzyna Pawlak: Co się z nią stało?

"Przyjaciółki": Na planie 20. sezonu

Natalia Safran: Piękna Polka, która podbiła Hollywood!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL