Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Na planie 20. sezonu

Dla jednych wakacje to czas wypoczynku, dla innych okres intensywnej pracy. Letnie miesiące sprzyjają zdjęciom plenerowym z uwagi na słoneczną aurę i malownicze okoliczności przyrody. W połowie czerwca padł pierwszy klaps na planie 20. sezonu hitu Polsatu "Przyjaciółki". Nad Zalewem Zegrzyńskim, w urokliwej marinie, gdzie cumują wspaniałe jachty, a kawiarenki zapraszają do spróbowania lokalnych specjałów, pojawiły się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer.

"Przyjaciółki": Na planie kolejnego sezonu

Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon "Przyjaciółek" obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków.

Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia. Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody...

"Przyjaciółki" po wakacjach: Co w nowych odcinkach?

Inga, Patrycja, Zuza i Anka już we wrześniu powrócą, w czwartkowe wieczory, na antenę telewizji Polsat. Status "to skomplikowane", również w jubileuszowym, 20. sezonie "Przyjaciółek", będzie motywem przewodnim życia czterech kobiet, których przygody pokochali widzowie.

Reklama

Wzajemne wsparcie i tym razem pomoże im pokonać wszelkie przeszkody. Nie zabraknie przy tym śmiechu, uśmiechu, pozytywnej energii i wiary w to, że po burzy zawsze świeci słońce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL