Reklama

Hanna Żudziewicz: Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w śmiałej sesji ciążowej

Hanna Żudziewicz może mówić o prawdziwej życiowej rewolucji! Jesienią zeszłego roku uczestniczka minionej edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" po raz kolejny sięgnęła po "kryształową kulę", wygrywając show w parze z aktorem Piotrem Mrozem.

"Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke rodzicami

Następnie piękna tancerka poinformowała o tym, że jej partner - również znany z "TzG" - Jacek Jeschke poprosił ją o rękę, a ona powiedziała "tak". Z kolei w Dzień Matki zakochani przekazali radosną nowinę o tym, że spodziewają się dziecka!

Już wiadomo, że na świecie pojawi się córka tanecznej pary, która otrzyma imię Róża. Czas oczekiwania na nowego członka rodziny Hanna Żudziewicz spędza bardzo aktywnie - także w mediach społecznościowych. Piękna przyszła mama chętnie dzieli się kadrami "z brzuszkiem", przy okazji zdradzając, jak przygotowuje się do nowej roli. Tym razem zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" opublikowała ujęcia pochodzące z dość śmiałej sesji ciążowej. Na wspomnianych fotografiach Żudziewicz pozowała bowiem jedynie w luźnej, rozpiętej koszuli, tym samym odsłaniając ciało.

Reklama

Hanna Żudziewicz w ciąży

Hanna Żudziewicz stanęła przed obiektywem aparatu i z dumą zaprezentowała - będący już sporych rozmiarów - ciążowy brzuch. Osobiste kadry opatrzyła krótkim opisem, jednocześnie "przemycając" nieco humoru:

Tancerka zwróciła się również do pań z pytaniem o to, jak zmieniała się ich waga podczas ciąży. W sekcji komentarzy - obok odpowiedzi - pojawiło się także mnóstwo komplementów skierowanych do przyszłej mamy!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, którzy wkrótce zostaną rodzicami, niezmiennie otrzymują też sporo gratulacji, do których my także się przyłączamy!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Michał Malinowski: Jak potoczyła się jego kariera? Wiem, co robi dziś

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Czeka ich rozłąka!

Adriana Kalska poszła na... randkę! Kim jest jej nowy ukochany?

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów! Tak spędzają wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama