Reklama

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów! Tak spędzają wakacje

Aneta Zając podzieliła się właśnie na Instagramie najnowszym zdjęciem z wakacji. Fotka bardzo spodobała się internautom, którzy pospieszyli z pozytywnymi komentarzami.

Aneta Zając w serialu "Pierwsza miłość" i prywatnie

Kiedy osiemnaście lat temu Aneta Zając rozpoczynała swoją przygodę z serialem: "Pierwsza miłość", z pewnością nie spodziewała się, że przyniesie to tyle zmian w jej życiu! Przez lata postać Marii Radosz przeszła naprawdę wiele, a obecnie jest przedsiębiorczą mamą Julki. Dodatkowo Zając miała również okazję zagrać siostrę bliźniaczkę głównej bohaterki - Dominikę.

Aneta Zając cieszy się macierzyństwem także w życiu prywatnym. Aktorka w latach: 2005-2012 była związana z również występującym w "PM" Mikołajem Krawczykiem. Para doczekała się bliźniaków: Roberta i Michała, jednak niedługo po narodzinach dzieci drogi Anety i Mikołaja się rozeszły. Obecnie Krawczyk jest mężem aktorki Sylwii Juszczak, z którą ma córkę - Konstancję.

Reklama

Aneta Zając wakacje spędza na "pełnych obrotach"; jeszcze kilka dni temu meldowała się bowiem prosto z serialowego planu, zapewniając widzów o pracy nad nowymi odcinkami. Mimo natłoku obowiązków gwiazda wygospodarowała również chwilę na odpoczynek, wybierając się wraz z synami na Mazury! Aneta Zając wyjazdem pochwaliła się na Instagramie, przy okazji publikując uroczy kadr ukazujący jej pociechy.

Aneta Zając: Synowie, Instagram

Serialowa Marysia z "Pierwszej miłości" dba o prywatność dzieci, stąd też nie dzieli się z internautami fotografiami ukazującymi twarze Michała i Roberta. Nie oznacza to jednak, że Aneta Zając całkowicie zrezygnowała z "obecności" chłopców na jej instagramowym profilu; galerię fotografii właśnie zasiliło ujęcie przedstawiające chłopców oglądających zachód słońca. Synowie aktorki - będąc tyłem do obiektywu, przechadzali się po pomoście, podziwiając urokliwy koniec dnia.

Najnowsza publikacja aktorki zyskała mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz wirtualnych "serduszek". Internauci życzyli m.in. udanego odpoczynku na łonie natury, a my oczywiście dołączamy się do tych słów!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Czeka ich rozłąka!

Anna Mucha znów rozgrzewa atmosferę! Jej zmysłowa poza zachwyca

Edyta Pazura jak ze "Słonecznego patrolu"? Zdjęcie w bikini zachwyciło internautów!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy