Jennifer Lopez i Ben Affleck: Czeka ich rozłąka!

Jennifer Lopez i Ben Affleck stanęli na ślubnym kobiercu zaledwie trzy tygodnie temu. Już teraz muszą się jednak rozdzielić, aby wypełnić zobowiązania zawodowe.

Media za oceanem donoszą, że związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka dłuższa przerwa. Małżonkowie postanowili bowiem teraz skupić się na zobowiązaniach zawodowych. Podkreśla się jednak, że w ich związku nie ma kryzysu. 

Ben Affleck i Jennifer Lopez: Podróż poślubna i powrót do pracy

Po romantycznym ślubie para wybrała się w równie romantyczną podróż poślubną, w czasie której nie rozstawali się ze sobą nawet na moment. Swoją miłość celebrowali w Paryżu. Teraz jednak ze względu na pracę, muszą się rozdzielić. 

Lopez ma w planie trasę koncertową, a Affleck jako aktor i reżyser rozwija kilka różnych projektów w odległych zakątkach świata. Rozłąka nie niepokoi partnerów, którzy są przekonani, że tylko scali ich związek. Innego zdania jest jednak były mąż Lopez, Ojani Noa. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Historia miłości

Reklama

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli razem od 2002 do 2004 roku. Ben wystąpił nawet w teledysku do piosenki Jennifer - "Jenny from the Block". Ich ślub miał odbyć się w 2003 roku, ale został przesunięty. W styczniu 2004 roku świat obiegła informacja o rozstaniu paru.

Wtedy w ich życiu nastąpił długi czas rozłąki. Lopez wyszła za swojego przyjaciela Marca Anthony'ego i urodziła mu dwoje dzieci - Emmę Maribel i Maximiliana Davida. Affleck również się ożenił. Był małżonkiem aktorki Jennifer Garner od 2005 do 2018 roku. Parze urodziło się troje dzieci  - Violet Anna, Seraphina Rosa i Samuel Garner. 

Przed rokiem gruchnęła informacja, że po wielu latach rozłąki Lopez i Affleck wrócili do siebie, co zostało przypieczętowane ślubem. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w sobotę 16 lipca w Clark County w stanie Nevada - poinformował portal TMZ.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy