Reklama

Adriana Kalska poszła na... randkę! Kim jest jej nowy ukochany?

Sympatyczna aktorka znana z roli Izy w "M jak miłość" jakiś czas temu rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Czy Adriana Kalska zdążyła już ? Na to wygląda! Gwiazda wybrała się na randkę, a zdjęcia z niej umieściła na Instagramie.

Adriana Kalska: Iza z "M jak miłość"

W "M jak miłość" Adriana Kalska od lat wciela się w postać Izy, ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski). Bohaterka szybko stała się jedną z ulubionych postaci widzów, a aktorka z dnia na dzień zyskała ogromną popularność. Co wydarzy się w życiu bohaterki w nowym sezonie?

W 1666. odcinku "Emki", czyli pierwszym powakacyjnym, który trafi na antenę TVP2 na początku września, Rudnicka (Joanna Niemirska), która sama była gnębiona psychicznie i fizycznie przez swojego męża (Mateusz Lasowski), sprawi, że Chodakowskiej (Adriana Kalska) podniesie się samoocena i dzięki temu zgodzi się zastąpić swoją szefową Annę (Diana Kadłubowska) na stanowisku redaktor naczelnej "Głosy Gródka".

Reklama

- Szefowa chce mi na kilka miesięcy powierzyć prowadzenie redakcji, a ja mam tysiące wątpliwości - zwierzy się Chodakowska Monice. 

- Chyba nie chcesz odmówić? - żywo zainteresuje się kobieta. 

- Sama nie wiem... - przyzna dziennikarka. 

- Jesteś młoda, zdolna, pełna energii... Masz super męża, który cię wspiera... Jeśli nie ty, to kto? - podniesie na duchu Izę Rudnicka. 

W powakacyjnych odcinkach zobaczymy też nowe historie Izy oraz Szymka i Mai. Czy mimo rozstania będzie miała także wiele wspólnych scen z Mikołajem Roznerskim? Podobno scenarzyści starają się im ograniczać wspólny plan. Czy to jednak prawda? Przekonamy się w kolejnym sezonie "M jak miłość".

Adriana Kalska: Trudne rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Na planie "M jak miłość" Adriana Kalska poznała Mikołaja Roznerskiego, a uczucie łączące ich serialowych bohaterów przeniosło się poza plan filmowy. Szerokim echem odbiło się w mediach ich rozstanie. Plotki o rozpadzie związku Kalskiej i Roznerskiego pojawiły się pod koniec 2021 roku - w styczniu br. Adriana Kalska potwierdziła te doniesienia na Instagramie. 

"Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe (...)" - pisała Kalska.

Swego czasu, w rozmowie z Jastrząb Post. Kalska po raz pierwszy po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim zdradziła między innymi, jak teraz układają się ich relacje na planie "M jak miłość".

"Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy" - zapewniła. I dodała: "Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim Instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby".

Adriana Kalska poszła na randkę!

Adriana Kalska dodała na Instagram zdjęcie, które poruszyło internautów. Pod fotografią widzimy podpis sugerujący, że aktorka wybrała się na... randkę. Odwiedziła muzeum sztuki, gdzie zachwyciła się twórczością znanych artystów. Czy Kalska znalazła nowego ukochanego?

Nie jednego, a kilku! Adriana Kalska w opisie zawarła, że wybrała się na randkę z... Keithem, Royem i Andy'm. To imiona artystów, których miała okazję podziwiać gwiazda. Podzieliła się z fanami wielką miłością do sztuki.

Zobacz też:

Anna Mucha znów rozgrzewa atmosferę! Jej zmysłowa poza zachwyca

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów! Tak spędzają wakacje

Klaudia Halejcio w bikini. Pręży ciało w seksownych pozach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL