Reklama

Aktorzy z "19+" zdradzili imię córki! Posypały się komentarze

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał poznali się na planie serialu "19+", w którym oboje grali pierwszoplanowe role. Dwa lata temu aktorska para stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zostali rodzicami

W lutym Małgorzata i Ernest poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewają się pierwszego dziecka. Po kilku miesiącach nadszedł czas rozwiązania. 24 lipca aktorka urodziła zdrową córeczkę.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał ujawnili imię dziecka

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał często dzielą się w sieci uroczymi kadrami ze swoją pociechą. Para chętnie relacjonuje na Instagramie wychowywanie dziecka. Choć w ostatnim czasie aktorzy dużo mówili na temat małej córeczki, to jej imię wciąż pozostawało tajemnicą. Fani nie przeszli wokół tego obojętnie i zaczęli pytać w komentarzach o imię dziecka. W końcu Małgorzata i Ernest zdecydowali się ujawnić, jak nazywa się ich córka. Okazuje się, że celebryci wybrali bardzo oryginalne imię.

Nel: Co oznacza imię?

Reklama

Z pewnością pierwszą rzeczą, która przychodzi Wam do głowy po usłyszeniu imienia Nel, jest powieść Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy". Według niektórych źródeł pisarz wymyślił to imię na potrzeby swojej książki. Osoba nazywająca się Nel jest wrażliwa, delikatna, kulturalna i rodzinna. Dba również o to, aby nikogo nie zranić. Trudno wyprowadzić ją z równowagi, gdyż nie lubi okazywać gniewu.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Jane Fonda zdradziła, jak radzi sobie z bólem po rozstaniu

Kinga Rusin na zdjęciu z mamą. "Jak bliźniaczki" piszą fani

Matthew Perry: Najbardziej zmarnowana kariera "Przyjaciela"

Paweł Małaszyński na fotografii ślubnej! Jak wyglądał 20 lat temu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama