Reklama

Paweł Małaszyński na fotografii ślubnej! Jak wyglądał 20 lat temu?

Paweł Małaszyński od lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ku rozczarowaniu wielu fanek, w życiu prywatnym już od blisko 30 lat kroczy u boku miłości swojego życia. Para poznała się, gdy aktor miał zaledwie 16 lat, a dekadę później stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatnio gwiazdor zamieścił na Instagramie zdjęcie ze ślubu, celebrując tym samym 30 lat bycia w związku. Jak prezentowała się młoda para? Fotografia poniżej!

Niezwykła miłość

Aktor był nastolatkiem, gdy niespodziewanie stracił głowę dla Joanny Chitruszko - dziewczyny, którą znał od dziecka. Mieli po sześć lat, gdy po raz pierwszy spotkali się na korytarzu w... przedszkolu. Paweł nie zwrócił wtedy uwagi na Joasię. Nawet na nią nie spojrzał. 

Kiedy dwa lata później znów wpadli na siebie, byli już uczniami szkoły podstawowej. I znów nie zamienili ze sobą nawet słowa. Przez prawie 10 lat spotykali się niemal codziennie, ale fakt, że chodzą do tej samej szkoły i mieszkają po sąsiedzku na tym samym osiedlu w Białymstoku, nie miał dla nich żadnego znaczenia. Dopiero w liceum zaczęli się sobie podobać i się spotykać. Tak kroczą u swojego boku aż do dziś, świętując 30. rocznicę bycia razem i 20. rocznicę ślubu.

Reklama

Aktor uczcił rocznicę ślubu

Na instagramowym profilu Pawła Małaszyńskiego pojawiło się ostatnio zestawienie dwóch zdjęć - tego ze ślubu i aktualnego. Aktor w ten sposób uczcił kolejną rocznicę swojego związku. 

"Najdroższa Moja Dziewczyno. Prawie 30 lat razem. Dziś Nasze Porcelanowe Gody. Wiem, że chcielibyśmy, by czas zwolnił, byśmy nie czuli jego biegu... ale bez względu na wszystko, chcę żebyś wiedziała, że to dobre życie, jedno z lepszych, jakie mieliśmy i wiem, że cały czas będziemy starać się je dobrze wykorzystać, ponieważ wierzę, że są takie losy ludzkie, które kiedy raz się splotą, pozostają nierozłączne" - napisał.

Para doczekała się dwójki dzieci - 18-letniego Jeremiasza i 8-letniej Lei

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL