Reklama

Kinga Rusin na zdjęciu z mamą. "Jak bliźniaczki" piszą fani

Kinga Rusin jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często chwali się ważnymi momentami ze swojej codzienności. Tym razem na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała z mamą. Okazuje się, że seniorka właśnie kończy 80 lat i z tej okazji dziennikarka przygotowała małe przyjęcie. Fani za to zwrócili uwagę na jedno - mama Kingi Rusin zupełnie nie wygląda na swój wiek!

Kinga Rusin świętuje urodziny mamy

50-letnia prezenterka i dziennikarka jest jedną z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Od kilku prezenterka zwiedza świat. Obecnie mieszka natomiast w Kostaryce. Swoją aktywność zawodową przeniosła głównie do mediów społecznościowych. Tam również dzieli się z fanami ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego. Ostatnio postanowiła opublikować kadr, który nie tylko poruszył, ale i zachwycił internautów. 

Dziennikarka zamieściła zdjęcie, do którego zapozowała z mamą. Maria Rusin, która przez lata zawodowo również była związana z mediami, właśnie skończyła 80 lat. Z tej okazji jej córka postanowiła przygotować małe przyjęcie i złożyć jubilatce życzenia w internecie. 

Reklama

"Moja mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam" - napisała.

I w poruszających słowach podziękowała mamie za to, że zawsze była przy niej obecna:

"Nieważne, jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była zawsze, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale"

Fani również dołączyli do życzeń i nie ukrywali zachwytu. Wielu z nich zgodnie przyznało, że jubilatka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Niektórzy zauważyli również niezwykłe podobieństwo między mamą i córką. "Jak bliźniaczki" - pisali.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL